• -9,96 €

MSI Vigor GK30 Combo, hernej set klávesnica s myšou, CZ/SK, USB

83,60 €
73,64 € Zľava 9,96 €
S DPH (SKLADOM 3ks)

Výkonný herný set klávesnice a myši. Rozhranie USB. Software pre úpravu a nastavenie Dragon Center.

Množstvo

Kalkulačka: Ahoj Splátky

account_circleZaslať odkaz e-mailom
MSI Vigor GK30 Combo, hernej set klávesnica s myšou, CZ/SK, USB

MSI Vigor GK30 Combo, hernej set klávesnica s myšou, CZ/SK, USB

Výkonný herný set klávesnice a myši. Rozhranie USB. Software pre úpravu a nastavenie Dragon Center.

 

  Nový tovar

Tento tovar je samozrejme nový a s plnou zárukou

  Rýchle doručenie

Tovar Vám doručíme rýchlo a od 200€ ZADARMO

  100% spokojných zákazníkov

Od roku 2009 máme už stovky spokojných zákazníkov

Výkonný herný set klávesnice a myši, ktorý vám ponúkne tie najmodernejšie a najvychytenejších funkcie, ktoré vám dokážu pomôcť dosiahnuť mnohých herných úspechov.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

  • mechanické piestové spínače u klávesnice
  • Omron spínače u myši
  • dizajnové RGB podsvietenie ako pri klávesnici, tak u myši
  • software pre úpravu Dragon Center

Mechanické piestové spínače

Klávesnica je vybavená kvalitnými mechanickými, piestovými spínačmi s trojdielnou konštrukciou. Ide o spínača s výbornou odozvou a so životnosťou cca 12 miliónov stlačení, takže môžete úplne bez obáv drviť nepriateľov v herných bitkách.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

OMRON spínače

Myš potom disponuje veľmi odolnými spínačmi OMRON, ktoré prežijú aj to najbrutálnejší klikanie. Môžete sa taktiež spoľahnúť na dokonalú odozvu pri klikanie. Životnosť týchto spínačov je až 10 miliónov kliknutí.

Dizajnové podsvietenie klávesnice aj myši

Ako myš, tak klávesnica sú vylepšené o dizajnové podsvietenie. U myši sa jedná o dizajnové RGB podsvietenie loga a spodnej časti myši a vybrať si u neho môžete z takmer nekonečného spektra farieb a hneď z ôsmich dynamických svetelných efektov. Klávesnica má potom podsvietené všetky klávesy taktiež s výberom z miliónov farieb, s niekoľkými režimami, a navyše v šiestich svetelných oblastiach. U oboch dvoch zariadení je možné podsvietenie upravovať prostredníctvom softwaru Dragon Center.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klávesnica a jej vychytávky

  • rad klávesových skratiek bez nutnosti inštalácie softwaru (zmena smeru, farieb, úprava hlasitosti a pod.)
  • vodeodolná
  • jednoduchá údržba vďaka vyšším spínačom
  • protisklzová herná základňa

Optický senzor myši

Myš je vybavená optickým senzorom PMW-3325 s 5000 DPI s možnosťou jeho prispôsobenia v 5 krokoch (400/800/1600/3200/5000). Každé rozlíšenie DPI má navyše aj svoju vlastnú farbu, takže hneď viete, aké máte práve navolené.

Kľúčové vlastnosti

Klávesnica: Mechanické piestové spínače s životnosťou cca 12 miliónov kliknutí. RGB podsvietenie s radom efektov v šiestich oblastiach. Vodeodolná konštrukcia. Software pre úpravu a nastavenie Dragon Centre. Klávesnica obsahuje rad klávesových skratiek, ktoré je možné používať bez nutnosti inštalácie softwaru. Samozrejmosťou je extrémne stabilná protisklzová herná základňa.

Myš: Optická myš vhodná pre pravákov aj ľavákov. Spínače OMRON. Optický senzor Pixart PMW-3325 s 5000 DPI nastaviteľným v 5 krokoch (400/800/1600/3200/5000). Každé DPI má svoju vlastnú farbu. RGB podsvietenie loga a spodnej časti myši. Na výber máte z viac ako milióna farieb a z ôsmich druhov farebných efektov. Nastavenie podsvietenia myši je možné previesť ako cez software, tak bez softwaru priamo na myši. Software pre úpravu a nastavenie Dragon Center. Počet tlačidiel 6. Frekvencia 1000 Hz. Dĺžka kábla s pozláteným konektorom 1.8m. Rozhranie USB2.0. Rozmery 118x62x37 mm. Hmotnosť bez kábla 89g.Záruka24 mesiacov

KHSMVG30C

Tabuľka dát

Podsvietenie
Áno
Bezdrôtová
Nie