MSI Vigor GK30 Combo, hernej set klávesnica s myšou, CZ/SK, USB

70,70 €
S DPH (SKLADOM 1ks)

Výkonný herný set klávesnice a myši. Klávesnica: mechanické piestové spínače, RGB podsvietenie s radom efektov, vodeodolná konštrukcia, rad klávesových skratiek, extrémne stabilná protišmyková herná základňa a CZ/SK popisky kláves.

Množstvo

Kalkulačka: Ahoj Splátky

account_circleZaslať odkaz e-mailom
MSI Vigor GK30 Combo, hernej set klávesnica s myšou, CZ/SK, USB

MSI Vigor GK30 Combo, hernej set klávesnica s myšou, CZ/SK, USB

Výkonný herný set klávesnice a myši. Klávesnica: mechanické piestové spínače, RGB podsvietenie s radom efektov, vodeodolná konštrukcia, rad klávesových skratiek, extrémne stabilná protišmyková herná základňa a CZ/SK popisky kláves.

 

  Nový tovar

Tento tovar je samozrejme nový a s plnou zárukou

  Rýchle doručenie

Tovar Vám doručíme rýchlo a od 200€ ZADARMO

  100% spokojných zákazníkov

Od roku 2009 máme už stovky spokojných zákazníkov

Výkonný herný set klávesnice a myši, ktorý vám ponúkne tie najmodernejšie a najvychytanejšie funkcie, ktoré vám dokážu pomôcť dosiahnuť mnoho herných úspechov.

Na čo všetko sa môžete tešiť?

  • mechanické piestové spínače pri klávesnici
  • Omron spínače pri myši
  • designové RGB podsvietenie ako u klávesnice, tak u myši
  • software pre úpravu Dragon Center

Mechanické piestové spínače

Klávesnica je vybavená kvalitnými mechanickými, piestovými spínačmi s trojdielnou konštrukciou. Jedná sa o spínače s výbornou odozvou a so životnosťou cca 12 miliónov stlačení, takže môžete úplne bez obáv drviť nepriateľov v herných bitkách.

OMRON spínače

Myš potom disponuje veľmi odolnými spínačmi OMRON, ktoré prežijú aj to najbrutálnejšie klikanie. Môžete sa taktiež spoľahnúť na dokonalú odozvu pri klikaní. Životnosť týchto spínačov je až 10 miliónov kliknutí.

Designové podsvietenie klávesnice aj myši

Ako myš, tak aj klávesnica sú vylepšené o designové podsvietenie. U myši sa jedná o designové RGB podsvietenie loga a spodnej časti myši a vybrať si u neho môžete z takmer nekonečného spektra farieb a hneď z 8 dynamických svetelných efektov. Klávesnica má potom podsvietené všetky klávesy taktiež s výberom z miliónov farieb, z niekoľkých režimov a navyše v 6 svetelných oblastiach. U oboch dvoch zariadení je možné podsvietenie upravovať prostredníctvom softwaru Dragon Center.

Klávesnica a jej vychytávky

  • rad klávesových skratiek bez nutnosti inštalácie softwaru (zmena smeru, farieb, úprava hlasitosti apod.)
  • vodeodolná
  • jednoduchá údržba vďaka vyšším spínačom
  • protišmyková herná základňa

Optický senzor myši

Myš je vybavená optickým senzorom PMW-3325 s 5000 DPI s možnosťou jeho prispôsobenia v 5 krokoch (400/800/1600/3200/5000). Každé rozlíšenie DPI má navyše aj svoju vlastnú farbu, takže hneď viete, aké máte práve navolené.

Kľúčové vlastnosti

Klávesnica: Mechanické piestové spínače so životnosťou cca 12 miliónov kliknutí. RGB podsvietenie s radom efektov v 6 oblastiach. Vodeodolná konštrukcia. Klávesnica obsahuje množstvo klávesových skratiek, ktoré je možné používať bez nutnosti inštalácie softwaru. Samozrejmosťou je extrémne stabilná protišmyková herná základňa. CZ/SK popisky kláves.

Myš: Optická, vhodná pre pravákov aj pre ľavákov. Spínače OMRON. Optický senzor Pixart PMW-3325 s 5000 DPI nastaviteľným v 5 krokoch (400/800/1600/3200/5000). Každé DPI má svoju vlastnú farbu. RGB podsvietenie loga a spodnej časti myši. Na výber máte z viac ako milióna farieb a z niekoľkých druhov farebných efektov. Nastavenie podsvietenia myši je možné vykonať cez software aj bez softwaru priamo na myši. Počet tlačidiel 6. Doba odozvy 1ms. Dĺžka kábla s pozláteným konektorom 1.8m. Rozhranie USB2.0. Rozmery 118x62x37 mm. Hmotnosť bez kábla 89g.Záruka24 mesiacov

KSHMVGK30C

Tabuľka dát

Podsvietenie
Áno
Bezdrôtová
Nie