• -16,83 €

Logitech G213 Prodigy, herná podsvietená klávesnica, USB, CZ/SK

74,50 €
57,67 € Zľava 16,83 €
S DPH (SKLADOM 1ks)

Herná klávesnica, programovateľná. Presná spätná väzba kláves, opierka zápästia, variabilné zónové podsvietenie, panel ovládania multimédií, odolná proti poliatiu.

Množstvo

Kalkulačka: Ahoj Splátky

account_circleZaslať odkaz e-mailom
Logitech G213 Prodigy, herná podsvietená klávesnica, USB, CZ/SK

Logitech G213 Prodigy, herná podsvietená klávesnica, USB, CZ/SK

Herná klávesnica, programovateľná. Presná spätná väzba kláves, opierka zápästia, variabilné zónové podsvietenie, panel ovládania multimédií, odolná proti poliatiu.

 

  Nový tovar

Tento tovar je samozrejme nový a s plnou zárukou

  Rýchle doručenie

Tovar Vám doručíme rýchlo a od 200€ ZADARMO

  100% spokojných zákazníkov

Od roku 2009 máme už stovky spokojných zákazníkov

Už vás nebaví hrať na bežnej klávesnici? Potom nie je nič jednoduchšie ako presedlať na skvele vybavenú klávesnicu pre náruživých hráčov. Uchváti vás nielen klávesami s veľmi presným zdvihom a skvelou odozvou, ale aj odolnosťou proti poliatiu.

Je rýchlejšia ako bežné klávesnice

Každé tlačidlo klávesnice G213 je navrhnuté tak, aby poskytlo čo najlepšiu hmatovú odozvu. Vďaka tomu ponúka ultra rýchlu a citlivú spätnú väzbu, ktorá je až 4x rýchlejšia ako u bežných klávesníc. Herná matrica s funkciou anti-ghosting bola vyladená do najmenšieho detailu a vy tak budete mať pod kontrolou všetko aj pri súbežnom stlačení viacerých herných kláves.

Zónové podsvietenie až so 16.8 miliónmi farieb

Dodajte svojmu systému na osobitosti vďaka piatim individuálnym zónam podsvietenia zo spektra až 16.8 milióna farieb. Prispôsobte si farby svojej zostave, špecifickým hrám, alebo len prezentujte svoje obľúbené farby. Nepatrný únik svetla okolo krytu klávesy znamená viac svetla vychádzajúceho z písmena – jednotlivé klávesy tak budú žiarivejšie a ľahšie na nájdenie v tme.

Na prispôsobenie nastavenia profilov je podporovaný program Logitech Gaming Software, ktorý vám umožní si klávesnicu maximálne prispôsobiť. Nastavíte si v ňom podsvietenie RGB a taktiež si okrem iného môžete zvoliť, akú funkciu budú mať niektoré klávesy.

Rozliata káva? Nevadí!

Nehody sa stávajú, a preto bola klávesnica G213 Prodigy vyvinutá tak, aby sa vysporiadala aj s bežnými drobnými nehodami. G213 vďaka tomu ustojí hrubšie zaobchádzanie vďaka robustnej konštrukcii, ktorá je navyše odolná proti poliatiu tekutinou a znečisteniu. Výrobca model testoval s 60 ml rozliatej tekutiny.

Hrajte ešte dlhšie

Nastavte si klávesnicu do ideálnej polohy vďaka možnosti sklopenia nožičiek do dvoch rôznych uhlov, zmiernite nepohodlie či únavu opretím o integrovanú opierku zápästia a hrajte pohodlne ďalej. K dispozícii vám budú aj špeciálne ovládacie prvky pre médiá. Je možné ich využívať na prehrávanie, pozastavenie a stlmenie skladieb či videí. Regulujte hlasitosť alebo preskočte na ďalšiu skladbu jednoduchým stlačením tlačidla.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Programovateľná herná klávesnica, ktorú si vďaka programu Logitech Gaming Software môžete prispôsobiť podľa vašich predstáv. Ponúka presnú a citlivú spätnú väzbu kláves, opierku zápästia a variabilné zónové podsvietenie s výberom zo 16.8 miliónov farieb. Klávesnici nechýba ani panel ovládania multimédií a je odolná proti poliatiu aj znečisteniu. Na pripojenie do počítača slúži rozhranie USB. CZ/SK rozloženie kláves.

Rozmery výrobku s hmotnosťou 1000 g sú 218x452x 33 mm. Dĺžka kábla je 1.8 m.

Záruka: 24 mesiacov

KHLG213P

Tabuľka dát

Podsvietenie
Áno
Bezdrôtová
Nie