• Výpredaj!
  • -7,88 €

Tracer GAMEZONE ASH RGB, herní myš, USB

21,41 €
13,53 € Zľava 7,88 €
S DPH (SKLADOM 1ks)

Prihláste sa do hry pomocou myši Tracer Ash. Ľahká konštrukcia, jedinečný vzhľad, RGB podsvietenie, 8 tlačidiel, roller a citlivý optický senzor sú všetko, čo vo svojom virtuálnom dobrodružstve potrebujete.

Množstvo

Kalkulačka: Ahoj Splátky

account_circleZaslať odkaz e-mailom
Tracer GAMEZONE ASH RGB, herní myš, USB

Tracer GAMEZONE ASH RGB, herní myš, USB

Prihláste sa do hry pomocou myši Tracer Ash. Ľahká konštrukcia, jedinečný vzhľad, RGB podsvietenie, 8 tlačidiel, roller a citlivý optický senzor sú všetko, čo vo svojom virtuálnom dobrodružstve potrebujete.

 

  Nový tovar

Tento tovar je samozrejme nový a s plnou zárukou

  Rýchle doručenie

Tovar Vám doručíme rýchlo a od 200€ ZADARMO

  100% spokojných zákazníkov

Od roku 2009 máme už stovky spokojných zákazníkov

Prihláste sa do hry pomocou myši Tracer Ash. Ľahká konštrukcia, jedinečný vzhľad, RGB podsvietenie, 8 tlačidiel, roller a citlivý optický senzor sú všetko, čo vo svojom virtuálnom dobrodružstve potrebujete. Optická myš Tracer Ash patrí do obľúbeného radu GAMEZONE určeného najmä pre náročných hráčov, ktorí od svojej výbavy očakávajú pokročilé herné funkcie a parametre. Vysoko kvalitné materiály použité na výrobu produktov Tracer GAMEZONE zaručujú veľkú odolnosť aj pri veľmi intenzívnom používaní. Sú vybavené ďalšími funkciami a uspokoja všetky vaše potreby. Tracer Ash je perfektná myš pre každého herného nadšenca.

Prednosti

• Pogumovaný povrch – bezpečnejší úchop

• 8 tlačidiel a valček

• Rozlíšenie 800 – 2400 DPI

• Teflónové jazdce

• Fluidné dúhové RGB podsvietenie

• Životnosť spínačov až 3 milióny kliknutí

• Pravostranné prevedenie

• 1.5m kábel

• USB pripojenie

Vždy perfektná doba odozvy

Presnosť záberov zaisťuje optický snímač pracujúci v rozlíšení až 2400 DPI s možnosťou prepínania medzi 4 úrovňami citlivosti (800, 1200, 1600, 2400 DPI). Krátka reakčná doba vás udrží o krok vpredu pred vašimi protivníkmi. Odolné teflónové posuvníky zaisťujú hladké a presné pohyby myši, ktoré sa premietajú do najvyššej kontroly nad hrou.

Určené pre pravákov

Špeciálny tvar navrhnutý pre pravákov poskytuje adekvátnu priľnavosť a podporu pre ruku a uvoľňuje záťaž na zápästie počas mnohých hodín hrania. Tracer Ash bude fungovať s akoukoľvek hrou, bez ohľadu na to, či dávate prednosť strieľačkám, RPG alebo stratégiám. Presným čítaním kliknutí na tlačidlo myši vykoná myš Tracer každý váš príkaz a pomôže vám poraziť vašich protivníkov.

Plne prispôsobená hre

Hlavné tlačidlá myši obsahujú spínače, ktoré vydržia až 3 milióny kliknutí. Pogumovaný povrch myši navyše poskytuje bezpečnejšie uchopenie počas intenzívneho hrania.

Rainbow RGB podsvietenie

Obľúbené podsvietenie zo všetkých farebných kombinácií. Farebné osvetlenie spríjemní každú nočnú hru. Ľahká konštrukcia a výrazný design dodávajú myši jedinečný charakter, kým ergonomický a odolný tvar poskytuje pohodlie počas dlhých hodín herných maratónov.

 

Záruka: 24 mesiacov

MHTGASHRGB

Tabuľka dát

Podsvietenie
Áno
Bezdrôtová
Nie