• Výpredaj!
  • -9,67 €

ASUS TUF Gaming M3, herná myš, 7000dpi, 1ms, RGB, USB

19,88 €
10,21 € Zľava 9,67 €
S DPH (SKLADOM 3ks)

Špičková optická herná myš má ergonomický design, zvládne 20 miliónov kliknutí, so spodným povrchom môžete najazdiť až 250 km.

Množstvo

Kalkulačka: Ahoj Splátky

account_circleZaslať odkaz e-mailom
ASUS TUF Gaming M3, herná myš, 7000dpi, 1ms, RGB, USB

ASUS TUF Gaming M3, herná myš, 7000dpi, 1ms, RGB, USB

Špičková optická herná myš má ergonomický design, zvládne 20 miliónov kliknutí, so spodným povrchom môžete najazdiť až 250 km.

 

  Nový tovar

Tento tovar je samozrejme nový a s plnou zárukou

  Rýchle doručenie

Tovar Vám doručíme rýchlo a od 200€ ZADARMO

  100% spokojných zákazníkov

Od roku 2009 máme už stovky spokojných zákazníkov

Ak patríte medzi herných nadšencov počítačových hier? Tak iste neprehliadnete túto úžasnú hernú myš ASUS TUF Gaming M3. Táto skvelá myš s perfektným úchopom funguje pre vás - nie proti vám. Súperi nebudú mať šancu. K tomu všetkému je designovo vyladená, takže perfektne doplní vašu hernú zostavu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Prečo si zaobstarať práve túto myš?

  • Má nastaviteľné DPI
  • Prepínače majú životnosť až 20 miliónov kliknutí
  • Disponuje 7 programovateľnými tlačidlami a pamäťou
  • Podsvietenie ASUS Aura Sync vyzerá parádne

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Zažite dlhovekosť

Tvorcovia vedia, že sa chcete pohybovať rýchlo a byť precízny, ale čo ďalšie je kľúčové? Spoľahlivá myš, ktorá dlho vydrží! Preto spoločnosť ASUS pokračuje v používaní trvanlivých spínačov. Tieto konkrétne majú životnosť až 20 miliónov kliknutí. K tomu je na výrobu spodnej časti myši použitý materiál, s ktorým myšou najazdíte až 250 km.

Zvoľte si DPI podľa aktuálnych potrieb

Na myši je možné prepínať medzi rôznymi hodnotami DPI od 200 až do 7000. Zvládnete to rýchlo a elegantne stlačením jediného tlačidla. Prepínať teda môžete aj počas hry. S nižším si užijete presné pixelové zameriavanie, s vysokým naopak zase bleskovo rýchle herné manévre. Potreba je oboje.

Vylaďte si zostavu s ASUS Aura Sync

Podsvietené herné myši a klávesnice sú krásne. A ešte lepšie je, keď všetky svietia synchronizovane. Vďaka ASUS Aura Sync, ktorý táto myš podporuje, sa vám to môže podariť. Okrem myší a klávesníc podporujú túto technológiu aj základné dosky, grafické karty a monitory.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Naprogramujte si ju k víťazstvu

Celkom 7 tlačidiel si môžete naprogramovať a naučíte ich, čo majú robiť. Slúži na to aj vstavaná pamäť, ktorá si zapamätá vaše vyladené nastavenia. ASUS TUF Gaming M3 bola jednoducho stvorená pre hráčov a všetkým možným prispôsobená na to, aby im pomáhala vyhrávať.

Kľúčové vlastnosti

Špičková optická herná myš má ergonomický design, zvládne 20 miliónov kliknutí, so spodným povrchom môžete najazdiť až 250 km. Odolný kábel, prepínač DPI umožňuje nastaviť hodnoty až do 7000. Myš má celkom 7 programovateľných tlačidiel a prispôsobiteľné RGB podsvietenie ASUS Aura Sync. Váži 84g bez kábla a rozmery činí 118.2 x 68 x 40 mm.

Záruka: 24 mesiacov

MHATM3

Tabuľka dát

Podsvietenie
Áno
Bezdrôtová
Nie