TP-LINK TL-WN823N, bezdrôtový wifi sieťový adaptér, USB, 300Mb/s

9,63 €
S DPH (SKLADOM 2ks)

Kompaktný bezdrôtový USB WiFi adaptér s podporou štandardu 802.11n pre rýchlosti až 300Mbps, funkcia SoftAP.

Množstvo

Kalkulačka: Ahoj Splátky

account_circleZaslať odkaz e-mailom
TP-LINK TL-WN823N, bezdrôtový wifi sieťový adaptér, USB, 300Mb/s

TP-LINK TL-WN823N, bezdrôtový wifi sieťový adaptér, USB, 300Mb/s

Kompaktný bezdrôtový USB WiFi adaptér s podporou štandardu 802.11n pre rýchlosti až 300Mbps, funkcia SoftAP.

 

  Nový tovar

Tento tovar je samozrejme nový a s plnou zárukou

  Rýchle doručenie

Tovar Vám doručíme rýchlo a od 200€ ZADARMO

  100% spokojných zákazníkov

Od roku 2009 máme už stovky spokojných zákazníkov

TP-LINK Mini Wireless N USB adaptér TL-WN823N je určený na pripojenie notebooku alebo stolného počítača k bezdrôtovej sieti a ponúka vysokorýchlostný 300Mbps bezdrôtový výkon. A čo viac, TL-WN823N je vybavený funkciou SoftAP pre ľahké vytvorenie prístupového bodu. Ľahko použiteľný konfiguračný software a rýchle nastavenie zabezpečenia z tohto adaptéra tvorí skvelú voľbu pre rýchle pripojenie k bezdrôtovým sieťam.

Vďaka kompatibilite s najnovším štandardom 802.11n v pásme 2.4GHz ponúka upgrade vášho bezdrôtového pripojenia na prenos dát rýchlosťou až 300Mbps pri spätnej kompatibilite s existujúcimi 802.11b/g sieťami. To vám umožní rýchlo prenášať veľké objemy dát, audio a video streaming, bezproblémové on-line hranie alebo VoIP pri väčšom pokrytí bezdrôtovej siete s nízkymi latenciami.

So vstavanou funkciou SoftAP, môže adaptér pracovať nielen ako klientsky adaptér, ale dokáže tiež vytvoriť prístupový bod pre bezdrôtové siete. Stačí ho len pripojiť do stolného alebo prenosného počítača a za pomoci SoftAP vytvoriť prístupový bod. V prípade dostupného pripojenia k internetu potom môžu všetci ostatní používatelia zdieľať bezdrôtovo toto pripojenie.

Špeciálne WPS tlačidlo zaistí jednoduché pripojenie PC alebo notebooku do WPA2 zabezpečenej bezdrôtovej siete v priebehu niekoľkých sekúnd. Vynikajúce možnosti zabezpečenia ponúka svojou podporou šifrovacích štandardov 64/128-bit WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK a WPA/WPA2. Kompaktný a ľahký dizajn adaptéra ponúka vynikajúcu mobilitu. Môžete ho ľahko pripojiť do USB konektora na stolnom alebo prenosnom počítači a upgradovať rýchlosť siete na novú úroveň.

Rozmery adaptéra sú 39 x 18.35 x 7.87 mm.

Záruka: 24 mesiacov

WTTLWN823N

Tabuľka dát

Rozhranie
USB