• -84,89 €

Microsoft Windows 10 Pro 64-bit SK OEM USB

180,66 €
95,78 € Zľava 84,89 €
S DPH (SKLADOM 2ks)

Elektronická licencia. Ešte lepšie, ešte rýchlejší a flexibilnejší, než kedy predtým, to sú nové Windows 10. Prinášajú značné množstvo zmien, napríklad rozšírenie menu o obľúbené položky v dlaždiciach, prispôsobenie dotykovým displejom, nový webový prehliadač Edge, vylepšenia Microsoft Store, podpora herné konzoly Xbox One a ďalšie. Táto verzia je 64bitová, dodávána na USB vo verzii OEM.

Množstvo

account_circleZaslať odkaz e-mailom
Microsoft Windows 10 Pro 64-bit SK OEM USB

Microsoft Windows 10 Pro 64-bit SK OEM USB

Elektronická licencia. Ešte lepšie, ešte rýchlejší a flexibilnejší, než kedy predtým, to sú nové Windows 10. Prinášajú značné množstvo zmien, napríklad rozšírenie menu o obľúbené položky v dlaždiciach, prispôsobenie dotykovým displejom, nový webový prehliadač Edge, vylepšenia Microsoft Store, podpora herné konzoly Xbox One a ďalšie. Táto verzia je 64bitová, dodávána na USB vo verzii OEM.

 

  Nový tovar

Tento tovar je samozrejme nový a s plnou zárukou

  Rýchle doručenie

Tovar Vám doručíme rýchlo a od 200€ ZADARMO

  100% spokojných zákazníkov

Od roku 2009 máme už stovky spokojných zákazníkov

Popis produktu

Ak zakúpite operačný systém Windows zároveň s PC zostavou, bude Vám zdarma nainštalovaný vrátane ovládačov.

Microsoft Windows 10 Pro vrátane inštalačného 8GB USB flash disku

Originálný a 100% funkčný licenčný kľúč (elektronická licencia) pre operačný systém Microsoft Windows 10 Pro.

Ešte lepší systém, ako kedykoľvek predtým. Windows 10 sú rýchlejšie, flexibilnejšie a stabilnejšie, ponúknu nielen inovatívne grafické prostredie, na ktoré ste zvyknutí z verzie 8 a 8.1, ale idú ešte oveľa ďalej. Menu je veľmi jednoduché a prehľadné, naučíte sa s ním teda rýchlo zaobchádzať aj v prípade, že ešte využívate Windows 7 a staršie. Navyše si ho môžete prispôsobiť, ako potrebujete, meniť si ikonky a dostať svoj operačný systém tak na novú úroveň. Nemusíte riešiť, či pôjdu na Vašom počítači, sú koncipované tak, aby boli bezpečné a fungovali so všetkými počítačmi vlastniacimi Windows 7 a vyššie.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Spoločnosť Microsoft patrí medzi popredných výrobcov operačných systémov pre počítačové stanice, notebooky a najrôznejšie mobilné prístroje. Predtým boli operačné systémy rozdelené podľa prístroja, ktorý je používal. Počítače a notebooky používali veľmi osvedčený a stabilný Windows 7 a mobilné prístroje Windows Mobile. K veľkému zjednoteniu došlo u verzie 8, ktorá v sebe skrýva osvedčené a stabilné jadro Windows 7 a navyše je obohatená o dotykové ovládanie. Rovnako tak ako Windows 8 a 8.1 zachováva variabilitu a jednoduché zdieľanie súborov, programov a nastavení na rôznych prístrojoch s týmto operačným systémom.

Základňa fanúšikov systémov Windows už niekoľko mesiacov nový systém využíva a tak bol Microsoft schopný vytvoriť mnohé vylepšenia a vylepšiť tak systém na maximum. Milióny ľudí po celom svete pomohli vytvoriť najlepší systém všetkých čias.

Windows 10 Professional

Verzia Professional rozširuje verzii Home o možnosti pre firemné použitie. Nájdete tu tak napríklad možnosť nastavenia pripojenia k doméne, správu zásad skupín, BitLocker 2, režim Internet Explorer, Acces 8.1, klienta Hyper-V, podnikové aplikácie, mobilné správu zariadení, firemné obchod, Windows Update pre podnikanie, asistenta Cortana a mnoho ďalšieho.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Novinky ve Windows 10

Nové Windows 10 sú oveľa pružnejší na rôzne zariadenia. Ľavé menu dostalo prehľadnejšie kabát a rozšírenie o miniatúry dlaždíc, ktoré si môžete prispôsobiť. Obľúbené aplikácie, ako sú kalendár, filmy video, pošta, fotografie a zvuk samozrejme nesmie chýbať.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Webový prehliadač

Vylepšenia tiež dostal webový prehliadač, ktorý nahrádza terajší Explorer, a to pod novým označením, Microsoft Edge. Prehliadač dodá Vášmu surfovanie po internete úplne nový rozmer. Tento nový prehliadač je navrhnutý tak, aby vám mohol priniesť rýchlejšie načítanie stránok a navyše v modernom praktickom dizajne.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Rozdelenie obrazovky

Vaše pracovné nasadenie, alebo zábavu, potom zvládnete omnoho rýchlejšie vďaka možnosti virtuálnych plôch a tiež pripnutie až 4 projektov na celú obrazovku. Môžete si tak rozdeliť plochu obrazovky a pracovať v 4 programoch naraz.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Windows Store

Vylepšenia sa tiež dostalo novému Windows Store nákupnému prostredie, ktoré je rovnaké na všetkých zariadeniach. Či už Windows 10 používate na počítači, mobilnom telefóne alebo tablete, môžete jednoducho kupovať a prechádzať aplikácie, hry a tiež filmy a televízne relácie. Rozšírte svoj operačný systém o najrôznejšie aplikácie. Aplikácia navyše spolu môžu navzájom spolupracovať a zdieľať informácie, čo môže viesť k uľahčeniu vašej práce. Tento webový obchod ponúkne zoznamy najobľúbenejších aplikácií, zoznam odporúčaných expertmi od Microsoftu, alebo je možné použiť aj návrhy programov, ktoré už vlastníte. Prístup do obchodu je veľmi jednoduchý a je už zabudovaný v operačnom systéme.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Prispôsobte si systém ako nikdy predtým

Ponuka Štart doznala veľkého vylepšenia, teraz si tak môžete pripojiť do rozšírenia akúkoľvek aplikáciu, ale dokonca aj kontakty, alebo zoznam skladieb. Všetky obľúbené funkcie máte tak rýchlo po ruke a jednoducho ich spustíte jedným kliknutím.

Variabilnej dotyk

Samozrejmosťou je podpora dotykových funkcií pre všetky zariadenia, ktoré disponujú dotykovou obrazovkou. Je jedno, či používate radšej prstami, alebo dotykové pero, môžete si vybrať presne to, čo sa vám práve hodí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Skvelá funkčnosť na všetkých zariadeniach

Novinkou Windows 10 je zaiste tiež prispôsobiteľnosť všetkým zariadeniam. Či už sú Windows 10 v tablete, počítači, mobilnom telefóne, alebo na zariadeniach 2v1, vyzerajú vždy rovnako a rovnako tak aj fungujú. Ak vlastníte hybridné zariadenie 2v1, tzn. počítač s tabletom, Windows 10 vám umožní nastavenie obrazovky pre dotykové ovládanie a tiež pre používanie s klávesnicou a myšou.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Stály prístup k svojim dátam i aplikáciám

Ste neustále niekde na cestách a potrebujete mať svoje dáta stále k dispozícii? Alebo používate pre prácu viacerých zariadení a potrebujete pracovať podľa vás nastavených Windows? Ak patríte do tejto skupiny zákazníkov, iste oceníte nové funkcie, ktoré vás urobia ďaleko mobilnějšího. Pomocou konta Microsoft budete mať svoje nastavenia operačného systému prístupné na všetkých zariadeniach s Windows 8. Cez OneDrive možné jednoducho zdieľať fotky, dokumenty alebo videá na rôznych prístrojoch s prístupom na internet.

Podpora Xboxu teraz aj vo Windows

Windows 10 prinášajú podporu pre vlastníkov herných konzol Xbox One s podporou Xbox Live. Teraz môžete streamovať hru na akékoľvek zariadenie s Windows 10 odkiaľkoľvek v priebehu niekoľkých sekúnd a súperiť s inými hráčmi na konzolu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Tento operačný systém je v slovenskom jazyku a v 64-bitovej verzii. Jedná sa o elektronickú licenciu.

Požiadavky na systém pre inštaláciu Windows: 1GHz a rýchlejšie, alebo SoC procesor, 2GB RAM, 20GB miesta na disku, grafická karta s podporou DirectX9 alebo najnovšie, ovládač WDDM 1.0, minimálne rozlíšenie obrazu potom 1024x600.

Tento operačný systém je v slovenskom jazykovom prevedení a v 64 bitovej verzii. Jedná sa o OEM produkt, ktorý obsahuje USB flashdisk.

W10PUSB