• -15,63 €

Farming Simulator 22, PC DVD, originálna krabicová verzia

45,74 €
30,12 € Zľava 15,63 €
S DPH (SKLADOM 2ks)

Ujmite sa úlohy moderného farmára a kreatívne vybudujte svoju farmu v troch rozmanitých amerických a európskych prostrediach.

Množstvo

Kalkulačka: Ahoj Splátky

account_circleZaslať odkaz e-mailom
Farming Simulator 22, PC DVD, originálna krabicová verzia

Farming Simulator 22, PC DVD, originálna krabicová verzia

Ujmite sa úlohy moderného farmára a kreatívne vybudujte svoju farmu v troch rozmanitých amerických a európskych prostrediach.

 

  Nový tovar

Tento tovar je samozrejme nový a s plnou zárukou

  Rýchle doručenie

Tovar Vám doručíme rýchlo a od 200€ ZADARMO

  100% spokojných zákazníkov

Od roku 2009 máme už stovky spokojných zákazníkov

Ujmite sa úlohy moderného farmára a kreatívne vybudujte svoju farmu v troch rozmanitých amerických a európskych prostrediach. Farming Simulator 22 ponúka obrovskú rozmanitosť farmárskych aktivít, ktoré sa sústredia na poľnohospodárstvo, chov zvierat a lesníctvo – teraz s úžasným prídavkom v podobe ročných období.

Dve nové mapy inšpirované americkými a európskymi regiónmi a aktualizovaná alpská mapa Erlengrat ponúkajú rôzne druhy poľnohospodárskych aktivít vrátane troch nových plodín. Prídavok v podobne sezónnych cyklov pridáva nové výzvy v priebehu roka a mnohonásobne vylepšuje atmosféru. Hráči teraz môžu využiť rôzne výrobné reťazce a naďalej si tak zvyšovať príjem - či už budú vyrábať chlieb, olej, mušt, alebo niečo iné.

Nástroj na úpravy bol výrazne prepracovaný, takže pridáva do hry množstvo nových možností a umožňuje vytvárať jedinečné farmy a postavy. Farming Simulator, ktorý beží na GIANTS Engine 9, tiež obsahuje množstvo technických vylepšení, ako je realistickejšie správanie umelej inteligencie, bohatšie svety a výrazný nárast výkonu na všetkých systémoch.

VEĽKÝ VÝBER TECHNIKY

V hre je cez 400 strojov a prístrojov od viac ako 100 skutočných poľnohospodárskych značiek, ako sú John Deere, Claas, Case IH, New Holland, Fendt, Massey Ferguson, Valtra a mnoho ďalších. Vďaka nim môžete zasievať a žať plodiny ako pšenicu, kukuricu, zemiaky a bavlnu. Nové kategórie strojov a plodín obohatia herný zážitok o nové mechanizmy.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

KOOPERÁCIA A MODIFIKÁCIA

Svoju farmu dokonca môžete spravovať kooperatívne v hre pre viacerých hráčov a rozšíriť hru o celý rad bezplatných modifikácií od komunity. Farming Simulator 22 ponúka väčšiu hráčsku slobodu ako kedykoľvek predtým a vyzýva vás, aby ste sa stali úspešným farmárom - takže začnite farmárčiť a pestujte pohodu!

HFS22