• -124,79 €

Logitech G923 Driving Force, volant pre PC/PS5/PS4

460,71 €
335,91 € Zľava 124,79 €
S DPH (SKLADOM 3ks)

Robustný závodný volant pre pokročilých hráčov automobilových hier.

Množstvo

Kalkulačka: Ahoj Splátky

account_circleZaslať odkaz e-mailom
Logitech G923 Driving Force, volant pre PC/PS5/PS4

Logitech G923 Driving Force, volant pre PC/PS5/PS4

Robustný závodný volant pre pokročilých hráčov automobilových hier.

 

  Nový tovar

Tento tovar je samozrejme nový a s plnou zárukou

  Rýchle doručenie

Tovar Vám doručíme rýchlo a od 200€ ZADARMO

  100% spokojných zákazníkov

Od roku 2009 máme už stovky spokojných zákazníkov

Pocíťte závod na vlastnú koži - Logitech G923. Tento premakaný volant oceníte, ak ste pokročilejším hráčom automobilových hier! Tešiť sa môžete na realistickú spätnú väzbu, prémiové materiály, ako je hliník, oceľ a koža a dokonalé prevedenie do toho najmenšieho detailu.

Trueforce - nová generácia spätnej väzby

Tento pokročilý systém spätnej väzby je schopný reagovať na fyzikálny model a zvukovú stránku hry, čím je docielené vyššej vernosti každej akcie. Frekvenčný rozsah spätnej väzby sa v porovnaní s predchádzajúcimi generáciami veľmi zvyšuje pre dramaticky vylepšené detaily a realizmus. Spätná väzba berie do úvahy napríklad typ vozidla a jeho motora, terén, po ktorom ide, úroveň hluku - to všetko je prevedené na citeľné vibrácie. Vy tak môžete pocítiť na vlastnú koži vlastnosti terénu, trakciu a brzdenie.

Stvorený pre závody

Klasický design, ale modernizovaný. Nové farby, prémiový kartáčovaný kov, kožené švy v automobilovom štýle a kovové pedále dávajú volantu G923 profesionálny nádych.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ovládanie na volante

Kompletné ovládacie prvky sú zabudované priamo do volantu. Bez ohľadu na to, ako závodíte, každý príkaz budete mať pri ruke.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Simon Kovačič - šampión sezóny 2020

V Česku a na Slovenskú spoločnosť Logitech podporuje lokálne akcie. Spojila svoje sily so známou a tradičnou automobilovú súťaží Virtual GP a do boja vyslala Simona Kovačica. Tento jazdec zažil debutový ročník snov vo vrcholnej kategórii - stal sa šampiónom sezóny Mercedes-Benz Virtual GP 2020.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Robustný závodný volant pre pokročilých hráčov automobilových hier. Funkcia Trueforce pre realistickú spätnú väzbu. Prémiové materiály, kožený volant, kartáčovaný kov, pevné švy v automobilovom štýle. Sada 3 kovových pedálov. Programovateľná dvojitá spojka. Kompletné ovládacie prvky na volante.

Záruka: 24 mesiacov

HOVLG923DF

Tabuľka dát

Typ ovládača
Volant