• -28,79 €

ESET Internet Security, viacnásobná internetová ochrana

62,08 €
33,29 € Zľava 28,79 €
S DPH (SKLADOM)

Viacvrstvová ochrana pred hrozbami na internete. Perfektná kombinácia rýchlosti, detekcie a stability. Elektronická licencia platná pre 1 počítač na 1 rok.

Množstvo

Kalkulačka: Ahoj Splátky

account_circleZaslať odkaz e-mailom
ESET Internet Security, viacnásobná internetová ochrana

ESET Internet Security, viacnásobná internetová ochrana

Viacvrstvová ochrana pred hrozbami na internete. Perfektná kombinácia rýchlosti, detekcie a stability. Elektronická licencia platná pre 1 počítač na 1 rok.

 

  Nový tovar

Tento tovar je samozrejme nový a s plnou zárukou

  Rýchle doručenie

Tovar Vám doručíme rýchlo a od 200€ ZADARMO

  100% spokojných zákazníkov

Od roku 2009 máme už stovky spokojných zákazníkov

Nová verzia komplexného bezpečnostného riešenia, ktorá obsahuje Antivirus, Antispam, Anti-spyware, Anti-Theft, rodičovskú kontrolu a Firewall. Ochráňte svoj notebook pred stratou alebo krádežou s novou funkcionalitou Anti-Theft. Modul Anti-Theft zvyšuje šancu na nájdenie zariadení v prípade straty alebo odcudzenia. Ak označíte počítač za stratený, automaticky sa zapne jeho monitorovanie. Keď bude počítač pripojený k internetu, môžete sledovať jeho pozíciu na mape. Všetky získané informácie nájdete na Anti-Theft portálu. Zabráňte hackerom v zneužití citlivých dát (internetové bankovníctvo, foto, video atď.) a zostaňte v bezpečí pri použití verejného Wi-Fi pripojenie.

Udržujte bezpečnú vzdialenosť pred hrozbami na internete

Užite si bezpečnejšie prehliadanie internetu i ostatné aktivity na počítači s pomocou overené detekčné technológie. ESET Smart Security eliminuje všetky typy hrozieb, od vírusov, cez červov a rootkitov až po spyware. Keďže sa ku kontrole súborov využíva technológia cloud, dochádza k zrýchleniu kontroly počítača, zníženie využitia systémových prostriedkov a zvýšenie celkovej úrovne zabezpečenia. Všetky výmenné médiá od USB pamätí po CD a DVD sú automaticky kontrolované ihneď po pripojení/vložení do počítača.

Využite plný výkon počítača

Pri každodennej aktivite na počítači, ktorá môže zahŕňať aj náročné operácie typu návrhu grafiky alebo hranie počítačových hier nie je žiaduce, aby dochádzalo k spomaleniu počítača vďaka činnosti antivírusového riešenia. ESET Smart Security bol navrhnutý s ohľadom na nízke zaťaženie systémových prostriedkov, vďaka ktorým má počítač vždy dostatok výkonu.

Bezpečný internet pre deti
Ukážte deťom len pozitívnu stránku používanie internetu. Rodičovská kontrola umožňuje zablokovať viac než 20 kategórií internetových stránok s potenciálne nevhodným alebo nebezpečným obsahom a v prípade potreby takúto stránku manuálne pridať do zoznamu blokovaných stránok.

Jednoduchá inštalácia a nastavenie
ESET Smart Security ponúka maximálnu ochranu už v základnom nastavení po inštalácii. O potenciálnych bezpečnostných rizikách ste informovaní ihneď na hlavnej obrazovke programu. Užívateľské rozhranie je navrhnuté s ohľadom na prehľadnosť a rýchlu orientáciu v ovládaní. Bezpečnostný profil navyše môžete doladiť vo viac ako 150 ponukách tak, aby čo najlepšie vyhovovali vašim potrebám.

 

Elektronická licencia na 1 rok pro 1 PC.

EIS