• -19,67 €

Bus Simulator 21: Day One Edition - PC, originálna krabicová verzia

43,14 €
23,47 € Zľava 19,67 €
S DPH (SKLADOM 3ks)

Tešte sa na Bus Simulator 21 a ten najobsiahlejší a najpokročilejšie vozový park v histórii série.

Množstvo

Kalkulačka: Ahoj Splátky

account_circleZaslať odkaz e-mailom
Bus Simulator 21: Day One Edition - PC, originálna krabicová verzia

Bus Simulator 21: Day One Edition - PC, originálna krabicová verzia

Tešte sa na Bus Simulator 21 a ten najobsiahlejší a najpokročilejšie vozový park v histórii série.

 

  Nový tovar

Tento tovar je samozrejme nový a s plnou zárukou

  Rýchle doručenie

Tovar Vám doručíme rýchlo a od 200€ ZADARMO

  100% spokojných zákazníkov

Od roku 2009 máme už stovky spokojných zákazníkov

DAY ONE EDITION OBSAHUJE

- základnú hru Bus Simulator 21
- 10 bonusových vzhľadov
- 4 interiéry

Tešte sa na Bus Simulator 21 a ten najobsiahlejší a najpokročilejšie vozový park v histórii série. V hre Bus Simulator 21 sa súpiska 30 oficiálne licencovaných autobusov od dobre známych medzinárodných výrobcov, ako je Volvo, Alexander Dennis, Scania, BYD, Grande West a Blue Bird, pridá k modelom od obľúbených značiek obsiahnutých v predchádzajúcich dieloch (Mercedes-Benz, Setra , IVECO BUS a MAN). Prvýkrát budete mať možnosť zvládať výzvy denné prevádzky v kabíne double-decker a elektrických busov.

NOVÉ PROSTREDIE

Pripravte sa na úplne novú, pôsobivú americkú mapu Angel Shores a prepracovanú verziu európskej mapy Seaside Valley z predchádzajúceho dielu - vrátane jej rozšírenia. Ešte väčšie otvorený svet v hre Bus Simulator 21 vám poskytne možnosť zažiť vzrušujúci každodenný život vodičov autobusov v dvoch obrích mestách, ktoré môžete voľne preskúmať, vrátane priemyselných štvrtí a predmestí, živé čínskej štvrti, promenády, okolitého pahorkatého vidieka a obchodného parku. Hra rovnako ponúka rôzne úrovne obtiažnosti a herné režimy pre širokú škálu typov hráčov.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

MILIÓN KILOMETROV BEZ NEHÔD

V hre Bus Simulator 21 sa nielen stanete schopným vodičom vďaka bezpočtu kilometrov na cestách, ale tiež budete mať možnosť využívať rozšírené manažérske prvky. Vytváranie detailných cestovných poriadkov, kupovanie a predávanie autobusov a plánovanie efektívnych trás, ktoré berú do úvahy denný počet cestujúcich v špičke - tieto a ďalšie rozmanité úlohy budete mať úplne k dispozícii.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

MANAŽÉR ALEBO VODIČ

Dávate prednosť tomu, keď môžete vstať od stola a vziať volant svojich autobusov do vlastných rúk? Žiadny problém! Automatické funkcie hry Bus Simulator 21 sa môžu postarať o manažérske povinnosti za vás a rýdzi vodiči autobusov si jednoducho budú môcť užiť čas strávený jazdou.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

VYLEPŠENIE A AI

Revidovaná umelá inteligencia prevádzky a chodcov a dynamický cyklus dňa a noci, úzko spätý so systémom špičky, a tiež rôzne poveternostné podmienky navyše zabezpečí podmanivejší zážitok sa riadením autobusu. Hrajte v režime pre jedného hráča alebo v synchronizovanom režime pre viac hráčov, prevážajte bezpečne a rýchlo cestujúci do cieľa a získajte odmeny za včasnú a bezpečnú jazdu na konci výplatného dňa. Voľne dostupné funkcie pre uľahčenie, ako napríklad rýchly skok na požadované zastávky na mape (rýchle cestovanie), pretáčanie času vpred a prevzatie kontroly nad trasami počítačových busov - to všetko dopĺňa virtuálny zážitok vodiča autobusu a zaručuje ešte viac zábavy za volantom!

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

TEŠTE SA NA

30 busov od medzinárodných, dobre známych výrobcov, ako je Volvo, Alexander Dennis, Scania, BYD, Grande West a Blue Bird, v rámci licencie nad rámec obľúbených značiek z predchádzajúcich dielov (Mercedes-Benz, Setra, IVECO BUS a MAN).

- Okrem klasických a kĺbových autobusov vám tento nový diel série rovnako umožňuje riadiť double-decker a užiť si budúcnosť verejnej dopravy: e-bus.

- Dve obrovská živá prostredie v USA a v Európe s ešte väčším otvoreným svetom vás budú lákať k prieskumu okolia.

- Riaďte sami alebo s priateľmi v kooperatívnom režime pre viac hráčov.

- Voliteľné prepracované manažérske funkcie, ako napríklad zostavovanie detailných cestovných poriadkov, návšteva predajcov autobusov na mape či plánovanie efektívnych trás, ktoré berú do úvahy počet cestujúcich v konkrétnych časoch, vytvárajú ešte hlbší herný zážitok.

- Rôzne úrovne obtiažnosti a herné režimy dostupné pre širokú škálu typov hráčov.

- Väčší realizmus vďaka vylepšenej grafike, novému dynamickému počasie, striedanie dňa a noci a nové umelé inteligencii chodcov a prevádzky.

- Verne reprodukované zvuky autobusov a komplexná dabovaná výučba a dialógy cestujúcich pre lepšiu atmosféru a väčšiu zábavu.

- Nový editor postavy má cez 15 000 kozmetických možností, takže si môžete upraviť typ tela vodiča, oblečenie, farbu pleti, vlasy a veľa ďalšieho.

- Menej času v ponukách a viac času na ceste vďaka voľne dostupným funkciám pre uľahčenie, ako je rýchle cestovanie, pretáčanie času vpred a prevzatie kontroly nad počítačovými autobusmi vo vašom vozovom parku.

- Rôzne možnosti úprav: Prispôsobte si karosériu autobusu vďaka rôznym farbám, vzorom a reklamám; upravte si hustotu výmoľov na ceste, povoľte či zakážte prevádzku výdajníku lístkov a veľa ďalšieho.

- Podporuje obľúbené volanty, ovládače, Tobi Eye Tracking a TrackIR.

- Zvládnite náročné dopravné situácie: úzke ulice, protiidúce autá, serpentíny, rušný autobusový terminál, jazdu v noci, prácu na ceste, obchádzky, výmole, dopravné zápchy, prekážky na ceste, retardéry a veľa ďalšieho.

- Realistický zážitok s rôznymi udalosťami v autobusu, ako je znečistený interiér, špeciálne požiadavky od cestujúcich, čierni pasažieri, hlasná hudba a zablokované autobusovej zastávky.

- Postupné rozširovanie módov: Zo začiatku si vytvárajte vlastné skiny a ozdoby pre autobusy a neskôr ich zdieľajte s komunitou cez Mod.io. Vďaka dlhodobému rozširovanie nástrojov pre tvorbu módov bude v dohľadnej budúcnosti tiež možné vytvárať autobusy aj mapy.

HBS21