• -62,50 €

AVG Ultimate 2023, viacnásobná internetová ochrana

120,42 €
57,92 € Zľava 62,50 €
S DPH (SKLADOM)

Kompletná sada špičkových nástrojov na ochranu pred vírusmi a ladenie výkonu vašich zariadení. Licencia platná 1 rok pre 10 zariadení.

Množstvo

Kalkulačka: Ahoj Splátky

account_circleZaslať odkaz e-mailom
AVG Ultimate 2023, viacnásobná internetová ochrana

AVG Ultimate 2023, viacnásobná internetová ochrana

Kompletná sada špičkových nástrojov na ochranu pred vírusmi a ladenie výkonu vašich zariadení. Licencia platná 1 rok pre 10 zariadení.

 

  Nový tovar

Tento tovar je samozrejme nový a s plnou zárukou

  Rýchle doručenie

Tovar Vám doručíme rýchlo a od 200€ ZADARMO

  100% spokojných zákazníkov

Od roku 2009 máme už stovky spokojných zákazníkov

TuneUp zaisťuje optimálny výkon počítača

Naše komplexná sada nástrojov pre ladenie automaticky zrýchľuje váš počítač, čistí nepotrebné dáta, predlžuje výdrž batérie, aktualizuje vaše najdôležitejšie programy a opravuje drobné ťažkosti skôr, než prerastú v skutočnej problémy.

Nezáleží na tom, či máte zbrusu nový počítač, alebo pracujete dlhé roky na tom istom prístroji. Výsledky práce našich ladiacich nástrojov vás prekvapí.

POKROČILÝ ANTIVIRUS

Ochrana počítača, ochrana na webe a ochrana e-mailu.

Ochrana v reálnom čase chráni váš počítač pred vírusmi, spywarom, rootkitmi, trójskymi koňmi a ďalším škodlivým malwarom. Taktiež blokuje nebezpečné odkazy, sťahované súbory a prílohy e-mailov a tiež vám umožní rýchlo otestovať jednotky USB alebo disky DVD.

A čo je na tom najlepšie? Aktualizuje vaše zabezpečenie automaticky, je vybavená pokročilou umelou inteligenciou a vykonáva analýzu v reálnom čase, takže vie zastaviť aj najnovšie hrozby.

Ochrana pred útokmi hackerov

Udržte si hackerov od tela. Náš zdokonalený firewall hladko blokuje zločincov a slídilov, ktorí sa pokúsia dostať do vášho počítača a ukradnúť vám súkromné súbory, fotografie alebo heslá.

Ochrana súkromných dát

Chráňte sa pred zvedavci. Umožňuje zašifrovať a skryť najsúkromnejšie fotografie a súbory alebo trvalo skartovať vybrané údaje. Ak sa váš počítač dostane do rúk členov rodiny, priateľov alebo dokonca zlodejov, vaše súkromné dáta nikto nenájde.

Ochrana pri platení

Nakupujte bezpečne a bez obmedzenia. Či už prezeráte internet, nakupujete, alebo používate elektronické bankovníctvo, toto je rozšírená ochrana, ktorú potrebujete. Blokujeme spam, podvodné správy a dokonca falošné webové stránky, aby sa vaše heslá alebo čísla platobných kariet omylom nedostala do nesprávnych rúk.

Elektronická licencia platná na 12 mesiacov pre 10 zariadení.

AVG