Multimediálny počítač so 4 jadrovým procesorom 4x3.6GHz a Intel UHD 630 - PC zostava

398,33 €
S DPH (SKLADOM 3ks)

CPU: Intel Core i3-8100 4x3.6GHz
GPU: Intel UHD 630
RAM: 8GB DDR4
HDD: 120GB SSD + 1TB HDD

Množstvo

account_circleZaslať odkaz e-mailom
Multimediálny počítač so 4 jadrovým procesorom 4x3.6GHz a Intel UHD 630 - PC zostava

Multimediálny počítač so 4 jadrovým procesorom 4x3.6GHz a Intel UHD 630 - PC zostava

CPU: Intel Core i3-8100 4x3.6GHz
GPU: Intel UHD 630
RAM: 8GB DDR4
HDD: 120GB SSD + 1TB HDD

 

  Nový tovar

Tento tovar je samozrejme nový a s plnou zárukou

  Rýchle doručenie

Tovar Vám doručíme rýchlo a od 200€ ZADARMO

  100% spokojných zákazníkov

Od roku 2009 máme už stovky spokojných zákazníkov

Technická špecifikácia:

 

CASE (skriňa)

Zalman T4, čierna, USB, audio konektory

- menšia a kompaktnejšia veľkosť ako u klasického stolného počítača

PSU (napájací zdroj)

EVOLVEO Pulse, výkon 350W, ATX, napájací kábel

DVDRW (vypaľovacia DVD mechanika)

LG GH24NSD5, DVD±RW, DVD-RAM, SATA, čierna

CPU (procesor)

Intel Core i3-8100 Coffee Lake, 4 jadrá, 3.6GHz, 6MB, 65W, 1151, s chladičom

MTB (základná doska)

IGABYTE H310M H 2.0, 1151, DDR4, SATA3, USB3.1, PCI-e, PS/2, LAN, audio

RAM (operačná pamäť)

Patriot Signature, 8GB DDR4, 2400MHz, CL17

SSD + HDD (pevný disk)

SSD: ADATA Ultimate SU650, SSD, 120GB, SATA3

HDD: Toshiba P300, 1TB, 7200rpm, SATA3, 64MB, 3.5"

GPU (grafické jadro)

Intel UHD Graphics 630, 1100MHz, D-Sub (VGA), HDMI

 

Všetky počítače v ponuke sú samozrejme NOVÉ a NEPOUŽITÉ! (nejedná sa o použité alebo repasované počítače)

Samozrejmosťou je záruka 24 mesiacov. (u niektorých komponentov je možné záruku predĺžiť na 36 mesiacov)

Každú zostavu v ponuke je možné na prianie zákazníka akokoľvek upraviť.

U všetkých počítačových zostáv je pred odoslaním optimálne nastavený BIOS a odskúšaná ich funkčnosť.

  

Podrobný popis:

 

Skriňa

 T4

 

Spoločnosť Zalman prináša na trh kvalitnú počítačovú skriňu Zalman T4 sa štýlovým designom v prevedení Mini Tower. Skrine sú predovšetkým určené na ochranu vnútorných komponentov, a preto je potrebné vybrať kvalitnú skriňu, ktorá bude zodpovedať vašim požiadavkám na počet inštalovaných kariet, pevných diskov a ďalších zariadení. Počítačová skriňa Zalman T4 zaujme svojim dizajnom nejedného užívateľa, ktorý hľadá ideálne spojenie dizajnu a výkonu. Vďaka možnosti osadiť až 4 ventilátory, je vhodná aj pre výkonné zostavy.

Skriňa ponúkne 2 interné pozície o veľkosti 3.5" a tri 2.5" pre inštaláciu pevných diskov. Pre inštaláciu optickej mechaniky je možné využiť jednu externú pozíciu 5.25". V hornej časti sa, spoločne s tlačidlami štart a reset, nachádza štvorica rozširujúcich konektorov s USB3.0 a USB2.0 porty a dvoma audio jacky pre slúchadlá a mikrofón, či headset.

Vnútri skrine nájdeme dostatok priestoru pre inštaláciu základnej dosky formátu Mini ITX a Micro ATX. Pre rozširujúce PCI a PCI-e karty sú pripravené 4 rozširujúce sloty. Osadiť do tejto skrine je možné grafickej karty s veľkosťou až 300mm. Chladenie skrine môže byť riešené až štyrmi ventilátory - jeden 92mm v zadnej časti je nainštalovaný od výrobca. Doplniť možno dva bočné 120mm ventilátory a jeden predný 120mm. Spoločne so zvyškom voliteľných ventilátorov možno chladiť aj tie najvýkonnejšie komponenty s vysokým odvodom tepla.

Skriňa má rozmery 189x427.5x364mm.

 

 

Zdroj

 Pulse 350W

 

Tichý napájací zdroj s účinosťou 82% a EPS. Štandard EPS12V je štandard kompatibilný s ATX pôvodne určený nornú SSI (Server System Infrastructure) pre napájacie zdroje do serverov zaisťujúce silnejší a stabilnejší prostredie. Zdroj disponuje pasívnym PFC, ktoré vďaka redukcii fázového posunu prúdu a napätia zabezpečuje väčšie využitie napájacieho prúdu. Túto vlastnosť ocenia najmä používatelia, ktorí majú PC napojenej pre prípad výpadku el. produdu na UPS. Vďaka PFC vydrží UPS zálohovať PC s týmto zdrojom dlhšie.

Tento model je zástupcom zdrojov značky EVOLVEO, ktorá má široké portfólio produktov. Jedná sa o zdroj, ktorý je vybavený tichým 120mm ventilátorom s reguláciou otáčok a disponuje maximálnym výkonom 350W. Pre pripojenie periférií na zdroji nájdete dvojicu konektorov molex a štvoricu konektorov SATA.

Zdroj spĺňa špecifikácie ATX 2.2 a je vybavený pasívne korekciou účinníka (PFC).

 

 

DVD mechanika

 GH24NSD5

 

Interná vypaľovacia mechanika LG GH24NS je ideálnym riešením pre ochranu Vašich dôležitých dát. Vďaka bezpečnostné technológií SecurDisc umožňuje chrániť obsah napaľovaných CD/DVD heslom, digitálnym podpisom, overiť integritu a autentickosť obsahu. Čítanie takýchto médií je možné na akomkoľvek PC pri použití InCD 5.5 alebo InCD Reader 5.5.

Mechanika podporuje zápis, prepis a čítanie bežných formátov DVD diskov - DVD+R/RW, DVD-R/RW i DVD-RAM a klasických CD-R/RW. Rýchlosti zápisu/prepisu pre DVD+R/RW médiá sú 24/8x, zápis na DVD+R DL disky zvláda rýchlosťou 16x. Pre DVD-R/RW médiá potom sú rýchlosti zápisu/prepisu 24/6x a zápis na DVD-R DL disky zvláda rýchlosťou 12x. DVD-RAM disky mechanika zapisuje rýchlosťou 12x. Táto mechanika si poradí aj s CD-R/RW médiami - rýchlosť zápisu je 48x a prepisu 32x. Čítanie všetkých podporovaných typov médií dosahuje rýchlosť až 16x DVD a pri CD potom 48x v závislosti od typu média.

Mechanika LG GH24NS disponuje vnútorným rozhraním Serial ATA 1.5Gbs a je vybavená 0.75MB vyrovnávacím bufferom a ochranou proti podtečeniu bufferu. Priemerná prístupová doba je 125ms pre CD a 145ms pre DVD-ROM médiá. Vďaka už spomínanej podpore všetkých troch DVD formátov aj dvojvrstvových médií sa nemusíte báť, že by si mechanika nevedela poradiť s DVD diskom od Vášho kamaráta alebo kolegu a nebudete mať problém vytvoriť si DVD disk s videom pre Váš stolný prehrávač.

Rozmery mechaniky sú 146x41.3x165 mm a hmotnosť 700g.

 

 

Procesor

 Core i3-8100 Coffee Lake

 

Americký "kremíkový" gigant Intel sa radí k popredným firmám, ktoré vyrábajú čipovej sady a procesory. Na trh spoločnosť uviedla moderný procesor, ktorý je zástupcom čipov s architektúrou kódovo prezývanú ako Coffee Lake. CPU je určené pre základné dosky vybavené päticou LGA 1151. Procesory sú vyrábané 14nm technológiou a ponúkajú nízku spotrebu energie aj pri vysokom výkone. O ďalšie navýšenie výpočtovej sily procesora sa stará dvojkanálový radič, ktorý podporuje pamäte DDR4.

Prichádza Coffee Lake

Moderná architektúra s kódovým názvom Coffe Lake prináša ďalšie optimalizácie pre zvýšenie výkonu a zlepšenie spotreby. Čipy sú uspôsobené napríklad pre prehrávanie 4K videa. Vďaka výrobnej optimalizácii sa tiež u najrýchlejšie taktovaných čipov darí lepšie navyšovať frekvenciu. Grafické čipy u procesorov tejto série si dokážu tiež poradiť aj so stále narastajúcim počtom displejov s vysokým rozlíšením - cez rozhranie HDMI podporujú obrazový výstup až 4096x2304 pixelov pri 60Hz frekvencii. Interný grafický čip si vie poradiť aj s menej náročnými hrami. Z grafických technológií podporuje DirectX 12, OpenGL 4.5 a výstup až na dva displeje.

Podpora DDR4 pamäti

Procesory z rodiny Cofee Lake ponúkajú podporu pre dvojkanálové zapojenie operačných pamätí moderného štandardu DDR4 SDRAM. Ovládajú technológiu Intel Optane, Intel Virtualization (VT-x)/(VT-d) vrátane SSE 4.1/4.2 a AVX2. Čipy sú vybavené 64-bitovou inštrukčnou sadou.

Kľúčové vlastnosti

Výkonný procesor vhodný do domácich zostáv, ktorý patrí do rodiny produktov pre základné dosky vybavené päticou LGA 1151. Procesor disponuje štyrmi fyzickými jadrami (podpora spracovanie 4 vlákien). Kmitočet čipu stanovila firma Intel na 3.6GHz. V procesore sa nachádza dvojkanálový pamäťový radič pre pamäte typu DDR4. Procesor je ďalej vybavený 6MB vyrovnávacou pamäťou. Obsahuje grafické jadro Intel UHD Graphics 630. Tepelný výkon čipu (TDP) je 65 wattov.

 

 

Základná doska

gigabyte.jpg H310M H 2.0

 

Chcete spoľahlivú počítačovú zostavu, ktorá bez problémov zvládne všetky vaše požiadavky na prácu i zábavu? Potom potrebujete základný stavebný kameň v podobe kvalitnej základnej dosky. Tým je GIGABYTE H310 H 2.0. Doska veľkosti Micro ATX s čipsetom H310 je pripravená na osadenie procesormi Intel Coffee Lake, čím poskytne spoľahlivý základ výkonnému a rýchlemu počítači.

GIGABYTE H310M H 2.0

Doska s čipovou sadou Intel H310

Využitie čipovej sady Intel H310 znamená, že počítač postavený na tejto základnej doske je vhodný pre prácu, multimédiá i zábavu.

GIGABYTE H310M H 2.0

Dohľad nad chladením

Ideálne teplotné podmienky sú predpokladom pre bezchybnú prevádzku vášho PC. Vďaka technológii Smart Fan 5 získate kompletný dohľad nad niekoľkými senzormi vrátane podrobného nastavenia pre správanie ventilátorov.

Základní deska GIGABYTE

GbE LAN Realtek 8118

Realtek 8118 LAN je vysoko výkonný sieťový čip pre hráčov, ktorý je vybavený automatickou alokáciou šírky pásma pre zabezpečenie najvyššej sieťové priority pre hru či vybranú aplikáciu.

Základní deska GIGABYTE

Kľúčové vlastnosti

 - Podpora procesorov Intel Coffee Lake

 - Gigabit LAN s aplikáciou pre správu sieťovej prevádzky

 - Prevedenie Ultra Durable dáva istotu dlhodobej spoľahlivosti

 - Smart Fan 5 ponúka niekoľko teplotných senzorov

 - 8-kanálové HD Audio so špičkovými audio kondenzátormi

 

 

Operačná pamäť RAM

patriot.jpg Signature 8GB DDR4

 

Firma Patriot je jedným z popredných výrobcov pamäťových modulov. Jej portfólio zahŕňa rôzne druhy pamäťových zariadení (flash disky, SSD disky, pamäťové karty), herné príslušenstvo a pamäte do stolových počítačov a notebookov. Tá vám teraz prináša operačnú pamäť typu DDR4 z rady Signature.

Pamäte radu Signature sa vyznačujú kvalitou, spoľahlivosťou a výkonom očakávaným pre dnešné počítačové využitie. Jedná sa o operačnú pamäť typu DDR4 s frekvenciou 2400MHz a kapacitou 8GB. Ponúka časoavanie CL17 a napätie 1.2V.

 

 

Pevný disk SSD

 Ultimate SU650 - 120GB

 

Ultimátne SSD SU650 implementuje 3D NAND flash a vysokorýchlostný ovládač. Poskytujúca vysoké rýchlosti čítania a zápisu a väčšiu spoľahlivosť než 2D SSD. Je vybavený radom funkcií ako SLC caching a pokročilý ECC, aby zabezpečil optimalizovaný prenos dát a dlhšiu životnosť. Pre tých, ktorí chcú zažiť čistý upgrade PC je SU650 zaručene vynikajúcou voľbou so skvelým pomerom cena/výkon.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

3D NAND

Na rozdiel od existujúcich plošných NAND čipov, je 3D NAND typ flash pamäte, v ktorej sú pamäťové bunky poskladané vertikálne v niekoľkých vrstvách. 3D NAND je vytvorená, aby prelomila hustotné limity 2D plošných NAND.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Odolnejšie, tichšie a spoľahlivejšie

Vnútri SSD sa nenachádza jediný pohyblivý komponent, takže prekonajú tradičné HDD s väčšou odolnosťou proti otrasom a vibráciám (1500G/0.5ms) a extrémnym teplotám (0-70°C). Sú tiež kompletne tiché a spotrebujú veľmi málo energie, pričom lepšie chráni vaše dáta.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Pre notebooky a stolné počítače

S hrúbkou iba 7mm sa SU650 ľahko zmestí do ultrabookov. 2.5mm medzikus je priložený na použitie v 9.5mm držiakoch, čím poskytuje kompatibilitu s prakticky ktorýmkoľvek notebookom, stolným počítačom a konzolou.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kkľúčové vlastnosti

Jedná sa o vysoko výkonný SSD disk umožňujúci rýchlejší štart systému, aplikácií a ukladanie. Poskytuje kapacitu 120GB vo formáte 2.5" a rozhranie SATA3 6Gb/s. Poskytuje rýchlosť čítania/zápisu až 520/320 MB/s. Je vybavený 3D NAND flash. Je vysoko odolný proti nárazom a otrasom. Má nízku spotrebu. Táto verzia má nový dizajn a modernejšie balenie.

 

 

Pevný disk HDD

tos.jpg P300 - 1TB

 

3.5" Toshiba P300 HDD pre stolné PC prináša vysoký výkon pre profesionálov. Môžete počítať s hladkým, rýchlo reagujúcim chodom disku. Čo viac, vaše dáta a media budú chránené vďaka technológii pre bezpečný transport a nárazovému senzoru.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Prednosti Toshiba P300

  • Pokročilé formátovanie
  • Rozhranie SATA3 6Gb/s
  • Nárazový senzor
  • Vyrovnávacia pamäť 64MB

Výkon ruka v ruke so spoľahlivosťou

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Udržuje dáta v bezpečí

Dizajn P300 zahŕňa interný nárazový senzor, ktorý zabezpečuje, že nedôjde k strate dát. Naviac je súčasťou technológie pre bezpečný transport. Tá má na starosti, aby sa pri prenášaní disku či PC hlava nedotkla disku a nedošlo tak k opotrebovaniu či strate dát.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Jedná sa o kvalitný HDD. Poskytuje kapacitu 1TB vo formáte 3.5". Pre pripojenie do zariadenia využíva rozhranie SATA3 6Gb/s. Veľkosť vyrovnávacej pamäte je 64MB. Má pokročilé formátovanie. Disponuje nárazovým senzorom.

PCM3I

Tabuľka dát

Procesor
Intel
Veľkosť RAM
4GB
Grafická karta
Intel UHD
Kapacita HDD
500GB
Výkon zdroja
350W
SSD disk
Áno