Multimediálny počítač so 4 vláknovým procesorom 3.7GHz a Intel UHD 610 - PC zostava

296,87 €
S DPH (SKLADOM POSLEDNÝ KUS)

CPU: Intel Pentium Gold G5400 3.7GHz (2 jadrá/4 vlákna)
GPU: Intel UHD 610
RAM: 8GB DDR4
HDD: 1TB

Množstvo

account_circleZaslať odkaz e-mailom
Multimediálny počítač so 4 vláknovým procesorom 3.7GHz a Intel UHD 610 - PC zostava

Multimediálny počítač so 4 vláknovým procesorom 3.7GHz a Intel UHD 610 - PC zostava

CPU: Intel Pentium Gold G5400 3.7GHz (2 jadrá/4 vlákna)
GPU: Intel UHD 610
RAM: 8GB DDR4
HDD: 1TB

 

  Nový tovar

Tento tovar je samozrejme nový a s plnou zárukou

  Rýchle doručenie

Tovar Vám doručíme rýchlo a od 200€ ZADARMO

  100% spokojných zákazníkov

Od roku 2009 máme už stovky spokojných zákazníkov

Technická špecifikácia:

 

CASE (skriňa)

Zalman T3, USB3.0, audio, čierna

- menšia a kompaktnejšia veľkosť ako u klasického stolného počítača

PSU (napájací zdroj)

EVOLVEO Pulse, výkon 350W, ATX, napájací kábel

DVDRW (vypaľovacia DVD mechanika)

LG GH24NSD5, DVD±RW, DVD-RAM, SATA, čierna

CPU (procesor)

Intel Pentium Gold G5400 Coffee Lake, 2 jadra (4 vlákna), 3.7GHz, 4MB, 54W, 1151, s chladičom

MTB (základná doska)

GIGABYTE H310M H 2.0, 1151, DDR4, SATA3, USB3.1, PCI-e, PS/2, LAN, audio

RAM (operačná pamäť)

Patriot Signature, 8GB DDR4, 2400MHz, CL17

HDD (pevný disk)

Toshiba P300, 1TB, 7200rpm, SATA3, 64MB, 3.5"

GPU (grafické jadro

Intel UHD 610, VGA (D-Sub), HDMI

 

Všetky počítače v ponuke sú samozrejme NOVÉ a NEPOUŽITÉ! (nejedná sa o použité alebo repasované počítače)

Samozrejmosťou je záruka 24 mesiacov. (u niektorých komponentov je možné záruku predĺžiť na 36 mesiacov)

Každú zostavu v ponuke je možné na prianie zákazníka akokoľvek upraviť.

U všetkých počítačových zostáv je pred odoslaním optimálne nastavený BIOS a odskúšaná ich funkčnosť.

 

Podrobný popis:

 

Skriňa

 T3

 

Spoločnosť ZALMAN prináša na trh kvalitnú počítačovú skriňu T3 so štýlovým dizajnom v prevedení Mini Tower. Skrine sú predovšetkým určené na ochranu vnútorných komponentov, a preto je potrebné vybrať kvalitnú skriňu, ktorá bude zodpovedať vašim požiadavkám na počet inštalovaných kariet, pevných diskov a ďalších zariadení. Počítačová skriňa ZALMAN T3 zaujme svojim dizajnom nejedného užívateľa, ktorý hľadá ideálne spojenie dizajnu a výkonu. Vďaka možnosti osadiť až 4 ventilátory je vhodná aj pre výkonné zostavy.

Skriňa ponúkne 2 interné pozície o veľkosti 3.5" a tri 2.5" pre inštaláciu pevných diskov. Pre inštaláciu optickej mechaniky je možné využiť jednu pozíciu 5.25". V hornej časti sa, spoločne s tlačidlami štart a reset, nachádzajú rozširujúce konektory s USB3.0 a USB2.0 porty a dvoma audio jacky pre slúchadlá a mikrofón, či headset.

Vnútri skrine nájdeme dostatok priestoru. Pre rozširujúce PCI a PCI-e karty sú pripravené 4 rozširujúce sloty. Chladenie skrine môže byť riešené až štyrmi ventilátory - jeden 92mm v zadnej časti je nainštalovaný od výrobca. Doplniť je možné dva bočné 120mm ventilátory a jeden predný 120mm. Spoločne so zvyškom voliteľných ventilátorov možno chladiť aj tie najvýkonnejšie komponenty s vysokým odvodom tepla.

Skriňa má rozmery 189 x 427.5 x 364 mm.

 

 

Zdroj

 Pulse 350W

 

Tichý napájací zdroj s účinosťou 82% a EPS. Štandard EPS12V je štandard kompatibilný s ATX pôvodne určený nornú SSI (Server System Infrastructure) pre napájacie zdroje do serverov zaisťujúce silnejší a stabilnejší prostredie. Zdroj disponuje pasívnym PFC, ktoré vďaka redukcii fázového posunu prúdu a napätia zabezpečuje väčšie využitie napájacieho prúdu. Túto vlastnosť ocenia najmä používatelia, ktorí majú PC napojenej pre prípad výpadku el. produdu na UPS. Vďaka PFC vydrží UPS zálohovať PC s týmto zdrojom dlhšie.

Tento model je zástupcom zdrojov značky EVOLVEO, ktorá má široké portfólio produktov. Jedná sa o zdroj, ktorý je vybavený tichým 120mm ventilátorom s reguláciou otáčok a disponuje maximálnym výkonom 350W. Pre pripojenie periférií na zdroji nájdete dvojicu konektorov molex a štvoricu konektorov SATA.

Zdroj spĺňa špecifikácie ATX 2.2 a je vybavený pasívne korekciou účinníka (PFC).

 

 

DVD mechanika

 GH24NSD5

 

Interná vypaľovacia mechanika LG GH24NS je ideálnym riešením pre ochranu Vašich dôležitých dát. Vďaka bezpečnostné technológií SecurDisc umožňuje chrániť obsah napaľovaných CD/DVD heslom, digitálnym podpisom, overiť integritu a autentickosť obsahu. Čítanie takýchto médií je možné na akomkoľvek PC pri použití InCD 5.5 alebo InCD Reader 5.5.

Mechanika podporuje zápis, prepis a čítanie bežných formátov DVD diskov - DVD+R/RW, DVD-R/RW i DVD-RAM a klasických CD-R/RW. Rýchlosti zápisu/prepisu pre DVD+R/RW médiá sú 24/8x, zápis na DVD+R DL disky zvláda rýchlosťou 16x. Pre DVD-R/RW médiá potom sú rýchlosti zápisu/prepisu 24/6x a zápis na DVD-R DL disky zvláda rýchlosťou 12x. DVD-RAM disky mechanika zapisuje rýchlosťou 12x. Táto mechanika si poradí aj s CD-R/RW médiami - rýchlosť zápisu je 48x a prepisu 32x. Čítanie všetkých podporovaných typov médií dosahuje rýchlosť až 16x DVD a pri CD potom 48x v závislosti od typu média.

Mechanika LG GH24NS disponuje vnútorným rozhraním Serial ATA 1.5Gbs a je vybavená 0.75MB vyrovnávacím bufferom a ochranou proti podtečeniu bufferu. Priemerná prístupová doba je 125ms pre CD a 145ms pre DVD-ROM médiá. Vďaka už spomínanej podpore všetkých troch DVD formátov aj dvojvrstvových médií sa nemusíte báť, že by si mechanika nevedela poradiť s DVD diskom od Vášho kamaráta alebo kolegu a nebudete mať problém vytvoriť si DVD disk s videom pre Váš stolný prehrávač.

Rozmery mechaniky sú 146x41.3x165 mm a hmotnosť 700g.

 

 

Procesor

 G5400 Coffee Lake

 

Intel vypustil na svetlo sveta novú generáciu 14nm procesorov s architektúrou nesúci názov Coffee Lake. Všetky procesory s touto architektúrou sa vyznačujú vysokým taktom jadier, podporou DDR4 pamätí, DirectX 12 a lepšou podporu 4K rozlíšenie. Procesor je vybavený grafikou Intel UHD Graphics 610.

Lepšia podpora 4K videí

Nová architektúra Coffee Lake sa okrem zvýšenia taktu procesorov oproti predchádzajúcej generácii vyznačuje lepšou podporou pre 4K rozlíšenie. Pri zapojení do základnej dosky s výstupmi pre integrovanú grafiku môžete cez HDMI port dosiahnuť rozlíšenie až 4096x2304 @24Hz. Cez DP a EDP porty je potom možné rozlíšenie až 4096x2304 @60Hz.

Podpora DDR4 pamätí

Procesory z rodiny Coffee Lake ponúknu tiež podporu pre dvojkanálové zapojenie operačných pamätí moderného štandardu DDR4 s rýchlosťou až 2400MHz a tiež pre technológiu ku korekcii chýb (ECC).

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Jedná sa o výkonný procesor Intel 8. generácie s architektúrou Coffee Lake. Je určený pre zapojenie do socketu LGA 1151. Má 2 fyzická jadra (4 vlákna), frekvenciu 3.7GHz a vyrovnávaciu pamäť cache 4MB. Bol použitý 14nm výrobný proces. Podporuje pamäte DDR4 a technológiu pre korekciu chýb ECC. Podporuje PCI-Express 3.0 (x16). Je vybavený integrovanou grafikou Intel UHD Graphics 610.

 

 

Základná doska

gigabyte.jpg H310M H 2.0

 

Chcete spoľahlivú počítačovú zostavu, ktorá bez problémov zvládne všetky vaše požiadavky na prácu i zábavu? Potom potrebujete základný stavebný kameň v podobe kvalitnej základnej dosky. Tým je GIGABYTE H310 H 2.0. Doska veľkosti Micro ATX s čipsetom H310 je pripravená na osadenie procesormi Intel Coffee Lake, čím poskytne spoľahlivý základ výkonnému a rýchlemu počítači.

GIGABYTE H310M H 2.0

Doska s čipovou sadou Intel H310

Využitie čipovej sady Intel H310 znamená, že počítač postavený na tejto základnej doske je vhodný pre prácu, multimédiá i zábavu.

GIGABYTE H310M H 2.0

Dohľad nad chladením

Ideálne teplotné podmienky sú predpokladom pre bezchybnú prevádzku vášho PC. Vďaka technológii Smart Fan 5 získate kompletný dohľad nad niekoľkými senzormi vrátane podrobného nastavenia pre správanie ventilátorov.

Základní deska GIGABYTE

GbE LAN Realtek 8118

Realtek 8118 LAN je vysoko výkonný sieťový čip pre hráčov, ktorý je vybavený automatickou alokáciou šírky pásma pre zabezpečenie najvyššej sieťové priority pre hru či vybranú aplikáciu.

Základní deska GIGABYTE

Kľúčové vlastnosti

 - Podpora procesorov Intel Coffee Lake

 - Gigabit LAN s aplikáciou pre správu sieťovej prevádzky

 - Prevedenie Ultra Durable dáva istotu dlhodobej spoľahlivosti

 - Smart Fan 5 ponúka niekoľko teplotných senzorov

 - 8-kanálové HD Audio so špičkovými audio kondenzátormi

 

 

Operačná pamäť RAM

patriot.jpg Signature 8GB DDR4

 

Firma Patriot je jedným z popredných výrobcov pamäťových modulov. Jej portfólio zahŕňa rôzne druhy pamäťových zariadení (flash disky, SSD disky, pamäťové karty), herné príslušenstvo a pamäte do stolových počítačov a notebookov. Tá vám teraz prináša operačnú pamäť typu DDR4 z rady Signature.

Pamäte radu Signature sa vyznačujú kvalitou, spoľahlivosťou a výkonom očakávaným pre dnešné počítačové využitie. Jedná sa o operačnú pamäť typu DDR4 s frekvenciou 2400MHz a kapacitou 8GB. Ponúka časoavanie CL17 a napätie 1.2V.

 

 

Pevný disk

tos.jpg P300 - 1TB

 

3.5" Toshiba P300 HDD pre stolné PC prináša vysoký výkon pre profesionálov. Môžete počítať s hladkým, rýchlo reagujúcim chodom disku. Čo viac, vaše dáta a media budú chránené vďaka technológii pre bezpečný transport a nárazovému senzoru.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Prednosti Toshiba P300

  • Pokročilé formátovanie
  • Rozhranie SATA3 6Gb/s
  • Nárazový senzor
  • Vyrovnávacia pamäť 64MB

Výkon ruka v ruke so spoľahlivosťou

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Udržuje dáta v bezpečí

Dizajn P300 zahŕňa interný nárazový senzor, ktorý zabezpečuje, že nedôjde k strate dát. Naviac je súčasťou technológie pre bezpečný transport. Tá má na starosti, aby sa pri prenášaní disku či PC hlava nedotkla disku a nedošlo tak k opotrebovaniu či strate dát.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Jedná sa o kvalitný HDD. Poskytuje kapacitu 1TB vo formáte 3.5". Pre pripojenie do zariadenia využíva rozhranie SATA3 6Gb/s. Veľkosť vyrovnávacej pamäte je 64MB. Má pokročilé formátovanie. Disponuje nárazovým senzorom.

PCM2I

Tabuľka dát

Procesor
Intel
Veľkosť RAM
8GB
Grafická karta
Intel UHD
Kapacita HDD
1TB
Výkon zdroja
350W
SSD disk
Nie