Multimediálny počítač s 8 vláknovým procesorom 4.2GHz a AMD Radeon Vega 11 - PC zostava

466,80 €
S DPH (SKLADOM 1ks)

CPU: AMD Ryzen 5 3400G 4.2GHz (8 vlákien)
GPU: AMD Radeon Vega 11
RAM: 8GB DDR4
HDD: 120GB SSD + 1TB HDD

Množstvo

account_circleZaslať odkaz e-mailom
Multimediálny počítač s 8 vláknovým procesorom 4.2GHz a AMD Radeon Vega 11 - PC zostava

Multimediálny počítač s 8 vláknovým procesorom 4.2GHz a AMD Radeon Vega 11 - PC zostava

CPU: AMD Ryzen 5 3400G 4.2GHz (8 vlákien)
GPU: AMD Radeon Vega 11
RAM: 8GB DDR4
HDD: 120GB SSD + 1TB HDD

 

  Nový tovar

Tento tovar je samozrejme nový a s plnou zárukou

  Rýchle doručenie

Tovar Vám doručíme rýchlo a od 200€ ZADARMO

  100% spokojných zákazníkov

Od roku 2009 máme už stovky spokojných zákazníkov

Technická špecifikácia:

 

CASE (skriňa)

Evolveo R05, čierna, USB, audio konektory

Napájací zdroj

EVOLVEO Pulse, výkon 350W, ATX, napájací kábel

Vypaľovacia DVD mechanika

LG GH24NSD5, DVD±RW, DVD-RAM, SATA, čierna

Procesor

CPU: AMD Ryzen 5 3400G Picasso, 8 vláken, 4.2GHz, 4MB, 65W, AM4

Chladič: AMD Wraith Spire, AM4

Základná doska

Gigabyte A320M-S2H, AM4, DDR4, SATA3, USB3.2, PCI-e, PS/2, audio

Operačná pamäť RAM

Patriot Signature, 8GB DDR4, 2666MHz, CL19

SSD + HDD (pevný disk)

SSD: Gigabyte SSD 120, SSD, 120GB, SATA3

HDD: WD WD10EZEX, 1TB, 7200rpm, SATA3, 64MB, 3.5"

Grafické jadro

AMD Radeon Vega 11, 1400MHz, VGA (D-Sub), HDMI, DVI-D

 

Všetky počítače v ponuke sú samozrejme NOVÉ a NEPOUŽITÉ! (nejedná sa o použité alebo repasované počítače)

Samozrejmosťou je záruka 24 mesiacov. (u niektorých komponentov je možné záruku predĺžiť na 36 mesiacov)

Každú zostavu v ponuke je možné na prianie zákazníka akokoľvek upraviť.

U všetkých počítačových zostáv je pred odoslaním optimálne nastavený BIOS a odskúšaná ich funkčnosť.

 

Podrobný popis:

 

Skriňa

 R05

 

Vybrať kvalitnú a odolnú počítačovú skriňu je prvým krokom k ochrane vnútorných komponent, ktoré sú citlivé na zanesenie prachom alebo na otrasy spôsobené prenášaním počítača. Poslednou dobou je veľký tlak na moderný vzhľad, ktorý výrobcovia stále zdokonaľujú a upravujú.

Počítačová skriňa Evolveo R05 na prvý pohľad zaujme svojím elegantným vzhľadom, ktorý sa hodí aj do štýlovo zariadených izieb alebo kancelárií. Čierne farebné prevedenie so striebornými detailmi patrí medzi obľúbené kombinácie.

Skriňa je v prevedení full ATX Miditower a je v nej dostatok priestoru. Na zadnej strane nájdete sedem slotov pre inštaláciu najrôznejších grafických aj rozširujúcich kariet.

Na prednej strane sa nachádzajú dve 5.25" pozície určené pre inštaláciu optických mechaník a iných regulátorov. Pod nimi je jedna externí 3.5" pozície pre inštaláciu disketovej mechaniky, čítačky pamäťových kariet alebo iných kompatibilných zariadení. Vnútri skrine je dostatok priestoru pre inštaláciu až štyroch 3.5" diskov.

Chladenie komponentov môžete zvýšiť umiestnením ventilátorov. Skriňa obsahuje tri pozície pre umiestnenie 120mm ventilátorov. Jeden zadný 120mm tichý ventilátor je nainštalovaný už od výrobca.

Rozmery skrine sú 475x203x437 mm a na prednej strane nájdete dvojicu USB2.0 konektorov, kam je možné ľahko pripojiť najrôznejšie periférie, ako sú myši, klávesnice, externé disky, a ďalšie zariadenia. Ďalej je tu jeden rýchly USB3.0 konektor. Nachádza sa tu už tradičná dvojica audio konektorov v prevedení 3.5mm jack.

 

 

Zdroj

 Pulse 350W

 

Tichý napájací zdroj s účinosťou 82% a EPS. Štandard EPS12V je štandard kompatibilný s ATX pôvodne určený nornú SSI (Server System Infrastructure) pre napájacie zdroje do serverov zaisťujúce silnejší a stabilnejší prostredie. Zdroj disponuje pasívnym PFC, ktoré vďaka redukcii fázového posunu prúdu a napätia zabezpečuje väčšie využitie napájacieho prúdu. Túto vlastnosť ocenia najmä používatelia, ktorí majú PC napojenej pre prípad výpadku el. produdu na UPS. Vďaka PFC vydrží UPS zálohovať PC s týmto zdrojom dlhšie.

Tento model je zástupcom zdrojov značky EVOLVEO, ktorá má široké portfólio produktov. Jedná sa o zdroj, ktorý je vybavený tichým 120mm ventilátorom s reguláciou otáčok a disponuje maximálnym výkonom 350W. Pre pripojenie periférií na zdroji nájdete dvojicu konektorov molex a štvoricu konektorov SATA.

Zdroj spĺňa špecifikácie ATX 2.2 a je vybavený pasívne korekciou účinníka (PFC).

 

 

DVD mechanika

 GH24NSD5

 

Interná vypaľovacia mechanika LG GH24NS je ideálnym riešením pre ochranu Vašich dôležitých dát. Vďaka bezpečnostné technológií SecurDisc umožňuje chrániť obsah napaľovaných CD/DVD heslom, digitálnym podpisom, overiť integritu a autentickosť obsahu. Čítanie takýchto médií je možné na akomkoľvek PC pri použití InCD 5.5 alebo InCD Reader 5.5.

Mechanika podporuje zápis, prepis a čítanie bežných formátov DVD diskov - DVD+R/RW, DVD-R/RW i DVD-RAM a klasických CD-R/RW. Rýchlosti zápisu/prepisu pre DVD+R/RW médiá sú 24/8x, zápis na DVD+R DL disky zvláda rýchlosťou 16x. Pre DVD-R/RW médiá potom sú rýchlosti zápisu/prepisu 24/6x a zápis na DVD-R DL disky zvláda rýchlosťou 12x. DVD-RAM disky mechanika zapisuje rýchlosťou 12x. Táto mechanika si poradí aj s CD-R/RW médiami - rýchlosť zápisu je 48x a prepisu 32x. Čítanie všetkých podporovaných typov médií dosahuje rýchlosť až 16x DVD a pri CD potom 48x v závislosti od typu média.

Mechanika LG GH24NS disponuje vnútorným rozhraním Serial ATA 1.5Gbs a je vybavená 0.75MB vyrovnávacím bufferom a ochranou proti podtečeniu bufferu. Priemerná prístupová doba je 125ms pre CD a 145ms pre DVD-ROM médiá. Vďaka už spomínanej podpore všetkých troch DVD formátov aj dvojvrstvových médií sa nemusíte báť, že by si mechanika nevedela poradiť s DVD diskom od Vášho kamaráta alebo kolegu a nebudete mať problém vytvoriť si DVD disk s videom pre Váš stolný prehrávač.

Rozmery mechaniky sú 146x41.3x165 mm a hmotnosť 700g.

 

 

Procesor

ryzen.jpg AMD Ryzen 5 3400G

 

Spoločnosť AMD vytvorila rad procesorov AMD Ryzen, ktorá vyjadruje silu a výkon vysoko výkonného "Zen" jadra. Rad pokrokov v architektúre kombinovaných s technológiami platformy a spracovaním, ženou užívateľa k novému obzore vo svete procesorov.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Prednosti

 • Rokmi preverená kvalita výrobkov AMD
 • 3. generácie Picasso
 • 4 fyzická jadra a 8 vlákien
 • Frekvencia až 4.2GHz
 • Integrovaná grafika AMD Radeon Vega 11
 • Chladič Wraith Spire

AMD SenseMI

AMD predstavuje SensMI. Sadu vnímajúcich, adaptívnych a učiacich sa technológií vstavaných do AMD Ryzen procesorov. Technológie Pure Power a Precision Boost zaisťujú neustálu kontrolu teploty, rýchlosti a napätie a umožňujú procesoru sa efektívne adaptovať zmenám vo výkone. Neural Net Prediction je vstavaná umelá inteligencia, ktorá si stavia model rozhodovanie a vďaka nemu predvída budúce rozhodnutia, přednačítá inštrukcie a vyberá najvhodnejšiu cestu procesorom, čím zvyšuje jeho rýchlosť a znižuje dobu odozvy.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

AMD Ryzen Master

Každý AMD Ryzen procesor má z výroby odomknutý násobič, takže si ho môžete prispôsobiť vašim potrebám. Pre prístup k týmto funkciám poskytuje výrobca nástroj AMD Ryzen Master. Ten poskytuje až 4 profily pre uloženie vlastných nastavení frekvencie a napätia, ako pre procesory Ryzen, tak pre DDR4 pamäti.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Jedná sa o výkonný procesor 3. generácie AMD Ryzen 5 (Picasso) pre socket AM4. Ponúka 4 fyzická jadra (8 vlákien), frekvenciu 3.7GHz (4.2GHz boost) a vyrovnávaciu pamäť cache 4MB (L3). Je vybavený integrovanou grafikou AMD Radeon Vega 11. Na jeho tvorbu bol použitý 12nm výrobný proces. TDP 65W. Súčasťou je chladič Wraith Spire.

 

 

Základná doska

gigabyte.jpg A320M-S2H

 

Spoločnosť Gigabyte je jedna z popredných firiem na tvorbu komponentov a periférií k počítačom. Tá vám teraz prináša svoju základnú dosku s označením A320M-S2H, ktorá ponúka čipset A320, ktorý podporuje procesory AMD.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Prednosti A320M-S2H

 • Čipset AMD A320 pre procesory AMD
 • 1x M.2 konektor pre ultra rýchle SSD
 • Smart Fan 5
 • Odolná proti vlhkosti

Smart Fan 5

Zvoľte si z rôznych nastavení, od tichého po plnú rýchlosť, aby zodpovedalo vašim predstavám. Pre každý ventilátor či pumpu môžete použiť intuitívnu krivku ventilátora, ktorá definuje spúšťacie hodnoty a zodpovedajúce rýchlosti ventilátora.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vylepšené rozhranie BIOS

Vylepšené rozhranie systému BIOS sa môže pochváliť aj pokročilými funkciami videnými u užívateľského rozhrania Smart Fan 5, ako sú: možnosť nastavenia spúšťacích mechanizmov v závislosti na rôznych teplotných snímačoch na doske, definície krivky ventilátora a nastavenie intervalu teplôt, ktoré môžu zabrániť hlučnosti vetráku spôsobené náhlou zmenou teploty - to všetko bez nutnosti spúšťania Windows.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Centrum aplikácií GIGABYTE

Centrum aplikácií GIGABYTE APP Center poskytuje ľahký prístup k bohatej ponuke aplikácií GIGABYTE, ktoré vám pomôžu získať z vašej základnej dosky GIGABYTE čo najviac. Pomocou jednoduchého jednotného používateľského rozhrania umožňuje GIGABYTE APP Center jednoduché spustenie všetkých aplikácií GIGABYTE nainštalovaných vo vašom systéme, online kontrolu aktualizácií a stiahnutie najnovších verzií aplikácií, ovládačov a BIOSu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Jedná sa o kvalitnú základnú dosku s čipovou sadou AMD A320. Ponúka pätici AMD AM4 s podporou procesorov AMD. Doska ponúka 2 DIMM sloty pre pamäte typu DDR4 (dual-channel) s kapacitou až 32GB a podporou frekvencií až 3200MHz. Z rozhraní doska ponúka až 6x USB2.0 (2x na zadnom paneli, 4x na doske), 6x USB3.2 Gen1 (4x na zadnom paneli, 2x na doske), 1x VGA (D-Sub), 1x DVI-D, 1x HDMI, 2x PS/2, 1x GLAN, 3x 3.5mm audio jack a rozširujúce sloty 1x PCI-e 3.0 x16 a 2x PCI-e 2.0 x1. Pre pevné disky sa na doske nachádzajú 4x SATA3 6Gb/s a 1x M.2 konektory. Doska je formátu mATX.

 

 

Operačná pamäť RAM

patriot.jpg Signature 8GB DDR4

 

Firma Patriot je jedným z popredných výrobcov pamäťových modulov. Jej portfólio zahŕňa rôzne druhy pamäťových zariadení (flash disky, SSD disky, pamäťové karty), herné príslušenstvo a pamäte do stolových počítačov a notebookov. Tá vám teraz prináša operačnú pamäť typu DDR4 z rady Signature.

Pamäte radu Signature sa vyznačujú kvalitou, spoľahlivosťou a výkonom očakávaným pre dnešné počítačové využitie. Jedná sa o operačnú pamäť typu DDR4 s frekvenciou 2666MHz a kapacitou 8GB. Ponúka časovanie CL19 a napätie 1.2V.

 

 

Pevný disk SSD

gigabyte.jpg SSD 120 - 120GB

 

Spoločnosť Gigabyte je jedna z popredných firiem na tvorbu komponentov a periférií k počítačom. Tá vám teraz prináša svoj SSD disk.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Prečo práve Gigabyte SSD

 • Rokmi preverená kvalita produktov Gigabyte
 • Kapacita 120GB
 • Vysoká odolnosť proti nárazom a otrasom
 • Nízka spotreba energie

Vysoká spoľahlivosť diskov

SSD disky sú ľahké a odolné voči otrasom, neobsahujú žiadne pohyblivé súčasti a chráni vaše dáta pred náhodnými nárazmi a pádmi.

Kľúčové vlastnosti

Jedná sa o kvalitný SSD disk formátu 2.5"s kapacitou 120GB. K počítaču sa pripája cez rozhranie SATA3 6Gb/s. Poskytuje rýchlosť zápisu/čítania až 500/380 MB/s. Ponúka vysokú odolnosť proti nárazom a otrasom a veľmi nízku spotrebu energie.

 

 

Pevný disk HDD

wd.jpg WD10EZEX - 1TB

 

Známa a obľúbená rada diskov Blue firmy Western Digital sa posúva opäť o stupienok vyššie.

Ako už je pri diskoch radu Blue zvykom, sú vybavené mnohými technológiami (IntelliSeek, ShockGuard, duálne vystavovacie mechaniky), ktoré zaručujú úsporu energie, väčšiu životnosť či veľmi tichú prevádzku. Tieto technológie tiež prispievajú k zvýšeniu bezpečnosti uložených dát.

Model WD Blue WD10EZEX poskytuje užívateľovi vysokú úložnú kapacitu 1TB dátového priestoru a rýchlosť otáčania platní 7200 otáčok za minútu. Disk zaručuje vysoké rýchlosti prenosu dát. Je tiež vybavený veľkou vyrovnávacou pamäťou 64MB. Väčšia vyrovnávacia pamäť sa prejaví pri náročnejších diskových operáciách a zaručuje väčšiu efektivitu v porovnaní s klasickými diskami s menšou veľkosťou tejto pamäte.

PCM3A

Tabuľka dát

Procesor
AMD
Veľkosť RAM
8GB
Grafická karta
AMD Radeon
Kapacita HDD
500GB
Výkon zdroja
350W
SSD disk
Áno