Multimediálny počítač so 4 jadrovým procesorom 4x3.4GHz a AMD Radeon R7 - PC zostava

299,11 €
S DPH (SKLADOM 3ks)

CPU: AMD A8-9600 PRO 4x3.4GHz
GPU: AMD Radeon R7
RAM: 8GB DDR4
HDD: 1TB

Množstvo

account_circleZaslať odkaz e-mailom
Multimediálny počítač so 4 jadrovým procesorom 4x3.4GHz a AMD Radeon R7 - PC zostava

Multimediálny počítač so 4 jadrovým procesorom 4x3.4GHz a AMD Radeon R7 - PC zostava

CPU: AMD A8-9600 PRO 4x3.4GHz
GPU: AMD Radeon R7
RAM: 8GB DDR4
HDD: 1TB

 

  Nový tovar

Tento tovar je samozrejme nový a s plnou zárukou

  Rýchle doručenie

Tovar Vám doručíme rýchlo a od 200€ ZADARMO

  100% spokojných zákazníkov

Od roku 2009 máme už stovky spokojných zákazníkov

Technická špecifikácia:

 

CASE (skriňa)

Zalman T6, USB3.0, audio konektory, čierna

- menšia a kompaktnejšia veľkosť ako u klasického stolného počítača

PSU (napájací zdroj)

EVOLVEO Pulse, výkon 350W, ATX, napájací kábel

DVDRW (vypaľovacia DVD mechanika)

LG GH24NSD5, DVD±RW, DVD-RAM, SATA, čierna

CPU (procesor)

AMD A8-9600 PRO Bristol Ridge, 4 jadrá, 3.4GHz, 2MB, 60W, AM4, s chladičom

MTB (základná doska)

ASUS PRIME A320M-R, AM4, DDR4, SATA3, USB3.1, PCI-e, PS/2, audio

RAM (operačná pamäť)

Patriot Signature, 8GB DDR4, 2400MHz, CL17

HDD (pevný disk)

Toshiba P300, 1TB, 7200rpm, SATA3, 64MB, 3.5"

GPU (grafické jadro

AMD Radeon R7, 900MHz, VGA (D-Sub), HDMI

 

Všetky počítače v ponuke sú samozrejme NOVÉ a NEPOUŽITÉ! (nejedná sa o použité alebo repasované počítače)

Samozrejmosťou je záruka 24 mesiacov. (u niektorých komponentov je možné záruku predĺžiť na 36 mesiacov)

Každú zostavu v ponuke je možné na prianie zákazníka akokoľvek upraviť.

U všetkých počítačových zostáv je pred odoslaním optimálne nastavený BIOS a odskúšaná ich funkčnosť.

 

Podrobný popis:

 

Skriňa

zalman.jpg T6

 

Spoločnosť Zalman sa zaoberá tvorbou počítačových komponentov a periférií. Tá vám teraz prináša svoj elegantný case s označením T6.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Prednosti Zalman T6

  • Elegantný dizajn
  • Perforované čelo

Interiér

Interiér ponúka 1x 5.25" externú, 2x 3.5" internú a 2-4x 2.5" interné pozície pre požadovanú konfiguráciu HDD/SSD a optickej mechaniky či rozširujúceho modulu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Exteriér

Čo sa exteriéru týka, rozhodli sa tvorcovia pre elegantný dizajn. Na hornom paneli sa nachádzajú 2x USB2.0 a 1x USB3.0 konektory, kam je možné ľahko pripojiť najrôznejšie periférie, ako sú myši, klávesnice, externé disky, a ďalšie zariadenia. Nachádza sa tu tiež už tradičná dvojica audio konektorov 3.5mm jack pre pripojenie slúchadiel a mikrofónu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Jedná sa o kvalitnú elegantnú skriňu s perforovaným čelom. Nájdete tu 1x 5.25" externú, 2x 3.5" internú a 2-4x 2.5" interné pozície pre HDD/SSD disky a optickú mechaniku či rozširujúci modul. K dispozícii sú pozície pre 4 ventilátory. 1x 120mm je už výrobcom osadený. Horný panel ponúka 2x USB2.0, 1x USB3.0 a audio porty. Skriňa má rozmery 377x200x430 mm.

 

 

Zdroj

 Pulse 350W

 

Tichý napájací zdroj s účinosťou 82% a EPS. Štandard EPS12V je štandard kompatibilný s ATX pôvodne určený nornú SSI (Server System Infrastructure) pre napájacie zdroje do serverov zaisťujúce silnejší a stabilnejší prostredie. Zdroj disponuje pasívnym PFC, ktoré vďaka redukcii fázového posunu prúdu a napätia zabezpečuje väčšie využitie napájacieho prúdu. Túto vlastnosť ocenia najmä používatelia, ktorí majú PC napojenej pre prípad výpadku el. produdu na UPS. Vďaka PFC vydrží UPS zálohovať PC s týmto zdrojom dlhšie.

Tento model je zástupcom zdrojov značky EVOLVEO, ktorá má široké portfólio produktov. Jedná sa o zdroj, ktorý je vybavený tichým 120mm ventilátorom s reguláciou otáčok a disponuje maximálnym výkonom 350W. Pre pripojenie periférií na zdroji nájdete dvojicu konektorov molex a štvoricu konektorov SATA.

Zdroj spĺňa špecifikácie ATX 2.2 a je vybavený pasívne korekciou účinníka (PFC).

 

 

DVD mechanika

 GH24NSD5

 

Interná vypaľovacia mechanika LG GH24NS je ideálnym riešením pre ochranu Vašich dôležitých dát. Vďaka bezpečnostné technológií SecurDisc umožňuje chrániť obsah napaľovaných CD/DVD heslom, digitálnym podpisom, overiť integritu a autentickosť obsahu. Čítanie takýchto médií je možné na akomkoľvek PC pri použití InCD 5.5 alebo InCD Reader 5.5.

Mechanika podporuje zápis, prepis a čítanie bežných formátov DVD diskov - DVD+R/RW, DVD-R/RW i DVD-RAM a klasických CD-R/RW. Rýchlosti zápisu/prepisu pre DVD+R/RW médiá sú 24/8x, zápis na DVD+R DL disky zvláda rýchlosťou 16x. Pre DVD-R/RW médiá potom sú rýchlosti zápisu/prepisu 24/6x a zápis na DVD-R DL disky zvláda rýchlosťou 12x. DVD-RAM disky mechanika zapisuje rýchlosťou 12x. Táto mechanika si poradí aj s CD-R/RW médiami - rýchlosť zápisu je 48x a prepisu 32x. Čítanie všetkých podporovaných typov médií dosahuje rýchlosť až 16x DVD a pri CD potom 48x v závislosti od typu média.

Mechanika LG GH24NS disponuje vnútorným rozhraním Serial ATA 1.5Gbs a je vybavená 0.75MB vyrovnávacím bufferom a ochranou proti podtečeniu bufferu. Priemerná prístupová doba je 125ms pre CD a 145ms pre DVD-ROM médiá. Vďaka už spomínanej podpore všetkých troch DVD formátov aj dvojvrstvových médií sa nemusíte báť, že by si mechanika nevedela poradiť s DVD diskom od Vášho kamaráta alebo kolegu a nebudete mať problém vytvoriť si DVD disk s videom pre Váš stolný prehrávač.

Rozmery mechaniky sú 146x41.3x165 mm a hmotnosť 700g.

 

 

Procesor

 A8-9600 PRO Bristol Ridge

 

7. generácia PRO procesorov bola vytvorená, aby odpovedala na rapídne sa vyvíjajúce potreby dnešných a budúcich užívateľov a organizácií, pomocou zmysluplné inovácie výkonu a spoľahlivosti. S ich architektúrou, vytvorenú pre produktivitu, optimalizuje AMD cenu vďaka väčšiemu počtu možností a bez obetovania kritických požiadaviek na ovládateľnosť a bezpečnosť. Procesory A8 sú ideálne pre pokročilú produktivitu, tvorbu obsahu, pokročilý multitasking a vzdialenú spoluprácu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Výkon

AMD, preukázaný technologický pionier, vedie neúnavnú honbu za zmysluplnú inovácií, mierenou priamo na súčasný, vyvíjajúci sa svet IT, od bežných stolových po dôležité mobilné platformy. 7. generácie AMD PRO prináša prelomovú architektúru, výkon a účinnosť optimalizované pre výpočtové technológie a spoluprácu v reálnom svete.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Spoľahlivosť

AMD PRO procesory sú vytvorenie pre domáce i firemné využitie, podporené výnimočnou kvalitou a vynikajúcou spoľahlivosťou. AMD výrobky sú vytvorené pre každodenné používanie kdekoľvek, s radom funkcií pre mobilné platformy a vstavaným zabezpečením a ovládateľnosťou, ktoré zaisťujú non-stop produktivitu a pokoj duše.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Možnosti

Vytvorené pre vyvíjajúci sa požiadavky dnešných zariadení, užívateľov a organizácií, 7. generácia AMD PRO portfólia pomáha zabezpečiť, aby zákazníci nikdy nezostali uväznení v štandardoch obmedzených IT možností či vlastností, ktoré pridávajú cenu bez zmysluplných výhod. 7. generácie AMD PRO procesorov umožňuje IT profesionálom popremýšľať nad bohatší systémovú konfiguráciou, či už ide o pridanie SSD, viac pamäte či lepšieho a väčšieho displeja, bez presiahnutí rozpočtu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Jedná sa o kvalitný procesor 7. generácie radu PRO, využívajúce socket AM4. Poskytuje 4 fyzická jadrá (4 vlákna), frekvenciu 3.1GHz (3.4GHz turbo) a vyrovnávaciu pamäť cache 2MB (L2). Bol vytvorený pomocou 28nm výrobného procesu. Má integrované GPU AMD Radeon R7. TDP 60W.

 

 

Základná doska

asus.jpg A320M-R

 

ASUS PRIME je ďalší evolúciou základných dosiek ASUS, ktorá sa môže chváliť rodokmeňom, ktorý siaha až do roku 1989. Produkt ponúka päticu AM4 pre čipy AMD Ryzen/7. generácie série A/Athlon. Tie môžu využívať k svojej práci až 32GB operačnej pamäte typu DDR4, ktoré tento motherboard pojme.

Prečo zakúpiť

  • kvalitnej motherboard značky ASUS
  • až 32GB operačnej pamäte
  • sofistikovaná ochrana hardvéru (5X Protection III)

Zostavená, aby vydržala

ASUS je popredným svetovým výrobcom základných dosiek, známy pre svoj unikátny prístup k dizajnu. Jeho dôkladné testy prekračujú priemyselné štandardy, podporené vysoko kvalitnými komponentmi pre vynikajúcu ochranu v reálnom svete. Dosky spoločnosti ASUS sú preukázateľne kompatibilné s viac ako 1000 komponentmi a zariadeniami a každý nový model podstupuje minimálne 8000 hodín striktné validácie. Môžete tak bez obáv túto dosku zapojiť do akéhokoľvek prostredia a pre akúkoľvek aplikáciu.

Perfektná ochrana

Základné dosky PRIME sú vytvorené s prednou ochranou 5X Protection III, ktorá využíva najlepšie komponenty, vynikajúci dizajn obvodov a presné štandardy, aby garantovala kvalitu a dlhodobú odolnosť vašej dosky. To znamená vynikajúcu ochranu a stabilitu pre vašu zostavu - vďaka desaťročiam inžinierske praxe svetového popredného tvorca základných dosiek.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Jedná sa o základnú dosku s čipovou sadou AMD A320. Ponúka pätici AMD AM4 s podporou procesorov AMD Ryzen/7. generácie série A/Athlon. Doska ponúka 2 DIMM sloty pre pamäte typu DDR4 (dual-channel) s kapacitou až 32GB a podporou frekvencií až 2933MHz. Z rozhraní doska ponúka 1x PCI-e 3.0 x16, 1x PCI-e 2.0 x1; konektory: 4x SATA3 6Gb/s, 4x USB3.0 typ A (USB3.1 Gen1), 2x USB2.0 zadné, 1x USB3.0 interné, 2x USB2.0 interné, 1x RJ45 Gigabit LAN; formát mATX.

 

 

Operačná pamäť RAM

patriot.jpg Signature 8GB DDR4

 

Firma Patriot je jedným z popredných výrobcov pamäťových modulov. Jej portfólio zahŕňa rôzne druhy pamäťových zariadení (flash disky, SSD disky, pamäťové karty), herné príslušenstvo a pamäte do stolových počítačov a notebookov. Tá vám teraz prináša operačnú pamäť typu DDR4 z rady Signature.

Pamäte radu Signature sa vyznačujú kvalitou, spoľahlivosťou a výkonom očakávaným pre dnešné počítačové využitie. Jedná sa o operačnú pamäť typu DDR4 s frekvenciou 2400MHz a kapacitou 8GB. Ponúka časovanie CL17 a napätie 1.2V.

 

 

Pevný disk

tos.jpg P300 - 1TB

 

3.5" Toshiba P300 HDD pre stolné PC prináša vysoký výkon pre profesionálov. Môžete počítať s hladkým, rýchlo reagujúcim chodom disku. Čo viac, vaše dáta a media budú chránené vďaka technológii pre bezpečný transport a nárazovému senzoru.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Prednosti Toshiba P300

  • Pokročilé formátovanie
  • Rozhranie SATA3 6Gb/s
  • Nárazový senzor
  • Vyrovnávacia pamäť 64MB

Výkon ruka v ruke so spoľahlivosťou

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Udržuje dáta v bezpečí

Dizajn P300 zahŕňa interný nárazový senzor, ktorý zabezpečuje, že nedôjde k strate dát. Naviac je súčasťou technológie pre bezpečný transport. Tá má na starosti, aby sa pri prenášaní disku či PC hlava nedotkla disku a nedošlo tak k opotrebovaniu či strate dát.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Jedná sa o kvalitný HDD. Poskytuje kapacitu 1TB vo formáte 3.5". Pre pripojenie do zariadenia využíva rozhranie SATA3 6Gb/s. Veľkosť vyrovnávacej pamäte je 64MB. Má pokročilé formátovanie. Disponuje nárazovým senzorom.

PCM2A

Tabuľka dát

Procesor
AMD
Veľkosť RAM
8GB
Grafická karta
AMD Radeon
Kapacita HDD
1TB
Výkon zdroja
350W
SSD disk
Nie