• -26,00 €

FIFA 23 - PC hra, originálna krabicová verzia

77,88 €
51,88 € Zľava 26,00 €
S DPH (SKLADOM 3ks)

EA SPORTS FIFA 23 prináša do najpopulárnejšej hry sveta ešte viac akcie a futbalového realizmu.

Množstvo

Kalkulačka: Ahoj Splátky

account_circleZaslať odkaz e-mailom
FIFA 23 - PC hra, originálna krabicová verzia

FIFA 23 - PC hra, originálna krabicová verzia

EA SPORTS FIFA 23 prináša do najpopulárnejšej hry sveta ešte viac akcie a futbalového realizmu.

 

  Nový tovar

Tento tovar je samozrejme nový a s plnou zárukou

  Rýchle doručenie

Tovar Vám doručíme rýchlo a od 200€ ZADARMO

  100% spokojných zákazníkov

Od roku 2009 máme už stovky spokojných zákazníkov

Vďaka vylepšeniam revolučnej technológie HyperMotion pre sériu EA SPORTS FIFA sa FIFA 23 môže pochváliť viac ako 6000 autentickými futbalovými animáciami, ktoré zaručujú realizmus pri každom kroku na ihrisku vo FIFA 23. Výsledkom je, že FIFA 23 sa ešte viac priblíži profesionálnym zápasom mužských a ženských tímov na štadiónoch po celom svete. Technológia HyperMotion2 odomyká úplne nové prvky zaručujúce bezkonkurenčnú kvalitu animácií s loptou aj bez nej.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Tréningové centrum

Nový systém koučovania pomôže nováčikom a menej skúseným hráčom s predstavením základov hrateľnosti. Zlepšite svoju hru prostredníctvom série kapitol. Vyberte si za trénera jednu z hviezd z obalu hry FIFA 23 - Sam Kerrovú alebo Kyliana Mbappého. Potom zapracujte na svojom futbalovom ume v rámci odporúčaných hier a nechajte si od neho/nej poradiť na základe svojich výkonov a podrobných vysvetlení jednotlivých zručností, ktoré vám pomôžu pozdvihnúť hru na novú úroveň.

FIFA World Cup

Zakúste vrchol mužského i ženského medzinárodného futbalu vo FIFA 23 so šampionátmi FIFA World Cup Qatar 2022 a FIFA Women's World Cup Austrália a New Zealand 2023.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ženský futbal

Zahrajte si vôbec po prvýkrát v histórii série EA SPORTS FIFA za ženské kluby. Pri vydaní FIFA 23 budú k dispozícii Barclays FA Women's Super League a Division 1 Arkema. Špecializované nasnímanie zápasu technológiou HyperMotion2 určené výhradne pre ženský futbal zaručuje autentický pohyb hráčok vo FIFA 23.

Hranie naprieč platformami

FIFA 23 ponúka možnosť hrania naprieč platformami rovnakej generácie, takže môžete hrať spoločne proti priateľom na rôznych platformách.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

FIFA Ultimate Team

Vybudujte si vysnívané mužstvo a zmerajte sily s ostatnými v najobľúbenejšom režime série FIFA. Vyberte si z tisícov hráčov a nespočetných spôsobov, ako si upraviť tím na ihrisku aj mimo neho. Či už dáte prednosť sólovému hraniu v Squad Battles, spoločným zápasom v kooperatívnom FUT, On-line či Division Rivals, alebo zápolenia s najlepšími vo FUT Champions, FIFA Ultimate Team (FUT) vás po celú sezónu prepojí s herným svetom prostredníctvom rozmanitého obsahu vychádzajúceho zo skutočných výkonov a súťaží, vrátane UEFA Champions League, UEFA Europa League alebo CONMEBOL Libertadores. Novinkami FUT 23 sú scenárový režim Momenty FUT, prepracovaný systém súhry poskytujúci väčšiu flexibilitu pri tvorbe mužstva, hranie naprieč platformami uľahčujúce hranie s priateľmi a nájdenie vášho ďalšieho zápasu a ďalšie lákadlá.

Režim Kariéra

Definujte svoju osobnosť a hrací deň a prežite futbalové sny v režime Kariéra vo FIFA 23 s autentickým zážitkom v podobe niektorých z najznámejších futbalových turnajov a líg vrátane UEFA Champions League, UEFA Europa League, CONMEBOL Libertadores, Premier League, Bundesligy, LaLigy Santander a mnoho ďalších..

Profi kluby a VOLTA FOOTBALL

Vneste na ihrisko vo FIFA 23 viac osobnosti, či už ide o štadióny v režime Profi kluby alebo pouličné plácky vo VOLTA FOOTBALL. Nový zdieľaný vstupný bod približuje zážitok z Profi klubov a VOLTA FOOTBALL, vďaka čomu môžete v oboch spomínaných režimoch hrať s rovnakou postavou, rozvíjať ju a prispôsobovať. ZB z Profi klubov tak budete získavať bez ohľadu na to, ktorý mód hráte.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Bezkonkurenčná autentickosť

Vyskúšajte bezkonkurenčnú autentickosť a spracovanie futbalu vo FIFA 23 za sprievodu tých najväčších futbalových hviezd a tímov vrátane viac ako 19 000 hráčov a 700+ tímov na 100+ štadiónoch v rámci viac ako 30 ligových súťaží. FIFA 23 je jedinou hrou, kde si môžete zahrať kultovú UEFA Champions League, UEFA Europa League, UEFA Europa Conference League, CONMEBOL Libertadores, CONMEBOL Sudamericana, Premier League, Bundesligu alebo LaLigu Santander a vôbec prvýkrát Barclays FA Women.

HF23