SKLADOM - Apple iPhone 15 Pro

1 499,00 €
S DPH

Nová generácia iPhone, 120Hz OLED displejom s funkciou Always On a Dynamic Island.

Farba
Kapacita
Množstvo

Kalkulačka: Ahoj Splátky

account_circleZaslať odkaz e-mailom
SKLADOM - Apple iPhone 15 Pro

SKLADOM - Apple iPhone 15 Pro

Nová generácia iPhone, 120Hz OLED displejom s funkciou Always On a Dynamic Island.

 

  Nový tovar

Tento tovar je samozrejme nový a s plnou zárukou

  Rýchle doručenie

Tovar Vám doručíme rýchlo a od 200€ ZADARMO

  100% spokojných zákazníkov

Od roku 2009 máme už stovky spokojných zákazníkov

Tak ako každý rok, aj tento rok, máte možnosť u nás zakúpiť novú generáciu mobilných telefónov Apple iPhone 15 Pro. Nejedná sa o rezerváciu ani predobjednávku - uvedené telefóny máme skutočne skladom ihneď na odoslanie.

Nový, nerozbalený mobilný telefón s plnou zárukou 24 mesiacov (aj pre firmy).

 

Apple iPhone 15 Pro

Skvelý telefón s extrémne odolným spracovaním, ktorý je uložený v pevnom, a napriek tomu ľahkom šasi z titánu. Mimochodom, podľa výrobcu rovnakú titánovú zliatinu využíva aj jedno z marsovských vozítok. Práve taký je Apple iPhone 15 Pro, ktorý okrem unikátneho designu a výnimočne kvalitného spracovania ponúka množstvo nadštandardných funkcií, napríklad niekoľkonásobné optické priblíženie, systém upozornenia Dynamic Island, alebo ultrarýchly moderný čip A17 Pro vhodný aj pre veľmi náročné grafické operácie vrátane hier.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Hlavné prednosti

 • Univerzálne USB-C rozhranie
 • 6.1“ Super Retina XDR displej
 • Vyspelá trojitá fotosústava fotoaparátov (48 Mpix + 12 Mpix + 12 Mix)
 • V režime teleobjektívu 3x optické priblíženie
 • Vysoko výkonný čip A17 Pro
 • Poriadne odolný - šasi z titánu
 • Nové tlačidlo Akcia funguje ako skratka k obľúbenej funkcii

Vynikajúci 6.1“ OLED Super Retina XDR displej

O dokonalý obraz mobilu Apple iPhone 15 Pro sa stará 6.1“ OLED Super Retina XDR displej s podporou technológie True Tone, ktorá prispôsobuje zobrazenie displeja podmienkam okolitého svetla. Samozrejmosťou displeja je vysoké rozlíšenie, dokonale prevedené farby a neuveriteľný kontrast. Pripočítame technológiu ProMotion s až 120Hz rýchlosťou obnovovania obrazu a razom máme pred sebou unikátny produkt.

 • Technológia ProMotion s adaptívnou obnovovacou frekvenciou až 120 Hz
 • HDR displej
 • True Tone
 • Široký farebný rozsah (P3)
 • Haptic Touch
 • Kontrastný pomer (typický) 2 000 000 : 1
 • Maximálny jas (typický) 1 000 nitov; špičkový jas (HDR) 1 600 nitov; špičkový jas (vonku) 2 000 nitov

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dokonalé fotografie a videá

Chytrý telefón iPhone 15 Pro fotí zase o niečo lepšie. Jeho prednosťou je úplne nový 48Mpix hlavný fotoaparát. Umožní vám zhotovovať úchvatné snímky vo vysoko detailnom rozlíšení. Ľahko tak získate fotografie s neskutočnými detailmi. Čo hovoríte na parádne fotky prírody, alebo dokonale zachytené momentky?

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Na novom iPhone 15 Pro je možné využívať niekoľko ohniskových vzdialeností. Je to podobné tomu, ako by ste mali vo vrecku sedem profesionálnych objektívov.

A ešte tento rok sa môžete pripraviť na novinku v podobe natáčania priestorových videí. Tá si potom môžete premietať v systéme Apple Vision Pro (ponúkaný samostatne).

Perfektný výkon za všetkých okolností

Úplná revolúcia v dejinách grafických procesorov od Apple prichádza. A17 Pro predstavuje čip úplne novej generácie, ktorý prináša doposiaľ najvýkonnejšiu grafickú silu v ponuke mobilných telefónov Apple.

Mobilné hranie sa vďaka A17 Pro posúva na úplne novú úroveň, ponúka neuveriteľne realistické vizuálne zážitky. Budete ohromení detailnosťou vyobrazenia prostredia a ešte realistickejšími postavami. A17 Pro sa vyznačuje nielen ohromujúcou výpočtovou rýchlosťou, ale aj energetickou účinnosťou.

 • Ponúka hardwarovo akcelerovaný Raytracing
 • Technológia MetalFX Upscaling spojením výkonu GPU a Neural Enginu generuje grafiku vo vysokom rozlíšení s oveľa menšou spotrebou energie

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

S USB-C rozhraním

Apple iPhone 15 Pro prináša ako prvý iPhone podporu pre USB 3, čo predstavuje významný pokrok v oblasti rýchlosti prenosu dát. Teraz umožňuje oveľa rýchlejšie profesionálne procedúry ako kedykoľvek predtým.

Vďaka novému konektoru USB-C môžete teraz nabíjať svoj Mac alebo iPad rovnakým káblom, ktorý používate pre iPhone 15 Pro.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Streamujte a zdieľajte bez obmedzenia s 5G

Apple iPhone 15 Pro samozrejme podporuje aj mobilné siete 5. generácie. Sťahujte súbory, hrajte hry pre viacerých hráčov, streamujte filmy - jednoducho robte všetko, čo chcete, a čo potrebujete, a to bez obmedzenia.

 • rýchlejšie sťahovanie
 • rýchlejšie streamovanie
 • rýchlejšie hranie
 • menšie oneskorenie

Dokonalé spracovanie a ešte vyššia odolnosť

Apple iPhone 15 Pro sa pýši tým, že je prvým iPhone so šasi vyrobeným z leteckého titánu. Materiálom, ktorý je používaný aj pri konštrukcii vesmírnych lodí mieriacich na Mars.

Titán je uznávaný ako jeden z najkvalitnejších kovov, pokiaľ ide o pomer pevnosti voči hmotnosti. Vďaka tomu sú tieto modely iPhonov najľahšími v línii Pro, čo zistíte ihneď, ako jedno z týchto zariadení uchopíte do rúk.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Špičková výdrž batérie

Apple iPhone 15 Pro je skonštruovaný tak, aby bol s vami od rána až do večera a dokonale s vami držal krok v rámci vášho nabitého rozvrhu. Prináša ohromujúcu výdrž batérie, ktorá vám umožní užívať si multimediálne zážitky. Môžete sa tešiť až na 23 hodín nepretržitého prehrávania videa na jediné nabitie.

Kľúčové vlastnosti

Mobilný telefón Apple iPhone 15 Pro so 6.1“ OLED Super Retina XDR displejom s rozlíšením 2556x1179 bodov, HDR, True Tone, technológia ProMotion až 120 Hz. Model procesora Apple A17 Pro (6-jadrové CPU s 2 výkonnostnými jadrami a 4 úspornými jadrami / 6-jadrové GPU / 16-jadrový Neural Engine), operačný systém iOS 17. Obsahuje internú pamäť s kapacitou 128GB alebo 256GB (podľa zakúpeného variantu). Ponúka profesionálny kamerový systém: 48Mpx hlavný (ƒ/1,78) + 12Mpx ultraširokouhlý (ƒ/2,2, 2x priblíženie) + 12Mpix teleobjektív (ƒ/2,8, 3x priblíženie), predná kamera 12Mpx (ƒ/1,9).

Výbava: LiDAR, Gyroskop s vysokým dynamickým rozsahom, akcelerometer snímajúci vysoké preťaženie, snímač blízkosti, dva snímače okolitého osvetlenia, barometer.

Vybrané rozhrania: WiFi 6, Bluetooth 5.3, GPS, NFC, LTE, 5G, ultraširokopásmový čip druhej generácie, USB-C, dve aktívne eSIM alebo nano-SIM a eSIM.

AI15PRO